Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm.048m czyli nanowszy AKM Cymy


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gogin, mierzyliśmy z kolegami. Lufa powyżej 590 mm jest za długa do cylindra standardowej długości. Zaczyna ciąć fpsy. Przy 640mm jest to już widoczne.

:wink: ja juz nic nie kumam....

@Poldeck z tego co napisałeś a ja dobrze zrozumiałem to zamiast wstawiać preckę 640mm to powinienem max. 590mm? Nadmienię, że mam Bore Upa z Guardera. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam Chlor.

Link to post
Share on other sites

Co do rozmowy o długości lufy to powiem, że dziś byłem na pierwszej strzelance z moją RPKaśką. Lufa wewnętrzna stokowa 640mm jest zbyt długa. Replik z M130 i Bore Upem strzela (ma zasięg) jak na M120 bez borka. Pozdrawiam i przyznaję rację Goginowi i Poldkowi.

Pozdrawiam Chlor.

Edited by chlor
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam

Mam od jakiegoś czasu cm.040 czyli z tej samej serii kałasz. Szybkostrzelność tego karabinu jest powalająca 6,5bps. W związku z tym mam pytanie co trzeba by zamontować żeby zrobić z tego kałaszka z 400-420 fps i mieć rofa ok 15-20bps? Planuje przeznaczyć na to jakieś 300zł ale domyślam się, że i tak będzie to za mało.

 

Albo zadam pytanie inaczej co można zrobić, żeby zwiększyć w tej replice rofa jak najbardziej. Limit cenowy części to 300zł

Pozdrawiam Dziobak

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zamierzam się z zakupem cymki i mam takie pytanie o kolejność tuningowanych części. Na początku od razu wpakuję do niej preckę i gumkę HU bo to podstawa. Czy do tego niezbędny jest też dystanser?? Albo czy znacząco podnosi parametry repliki?? Na niego jeszcze kasy mi starczy na początku:) Resztę bebechów będę wymieniał z czasem w zależności od możliwości finansowych :) I teraz takie pytanie: w jakiej kolejności dodawać części najlepiej i czy jakieś trzeba jednocześnie montować?? Chodzi mi o mocniejszą sprężynę, BU, tłok, dyszę, kable niskooporowe, podkładki.

 

W temacie polecane były także pakiety LiPo, czy taki jak ten będzie się nadawał??

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...products_id=356

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...