Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cm.048m czyli nanowszy AKM Cymy


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie na podnoszeniu fps mi nie zależy, raczej na zwiększeniu celności.

A batki szukam dobrej bo słyszałem ,że ze stockowymi są problemy, czasem jakaś się sfajczy, po sprawdzeniu mają faktycznie o 200 mah mniej niż jest nominalnie napisane, etc. Dlatego szukam czegoś pewnego ale niedrogiego.

Link to post
Share on other sites

Zmiana wtyczki to są 2-3 minuty, lutować prawie każdy umie, więc jeśli tego nie umiesz - idź do sąsiada - pomoże. http://www.allegro.pl/item983735027_t_dean...l_izolacja.html tu masz porządne wtyczki. Kabel czerwony to plus, czarny to minus, tak samo bateria. Na wtykach masz zaznaczone co + a co -. Banał.

 

A dwa, to sprawdź najpierw czy stockowa bateria u ciebie dobrze. Moje dwie sprawdzały się znakomicie. Teraz to nie są 2x8.4v, tylko 1x12v i ogniwa w razie W. Działają wyśmienicie w customie.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie: zamierzam zrobić sobie "snajperkę" z cm.040. Planuję wstawić preckę 509mm, sprężynę m150, jakąś cichą głowice, gumę hop siup i oczywiście krótkie lowcapy :) Pytanie tylko czy jest wogóle sens robić z tego sjanpe, czy lepiej wstawić krótszą preckę i bez tłumika zrobić zwykły karabin? A może m160? Jak bede strzelał na semi to może nie wybuchnie ;)

 

edit.

Może nie snajpe, ale bardziej karabin wyborowy ;)

Edited by vilan25
Link to post
Share on other sites

Piotro jesteś na 100% pewny, że to będzie śmigać??Bo ja nie :roll:

 

Edit: Z tymi springami to nie przesadzajcie ludzie :wink: Zaraz jakiś mądry sie znajdzie co będzie chciał M210 wsadzić :poddanie:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Rumak, planowałem m210 :) ale stwierdziłem, że za szybko się ubijają. Pozostałem przy m150 guardera.

 

Wymieniając jedną głowicę na cichą - drugą musisz tez wymienić. Gumal systemy, do tego dyszka JBU i m140 guardera - w zupełności wystarczy. Doszczelnienie teflonem i wyciągasz ładne FPSy. Mi się na takim konfigu udało 530 fps zrobić - stabilne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, planuje mały upgrejd AKMa mojego i tutaj pytanie:

Borek: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2394

Lufa: Guarder 6.03 500 mm (mam okazje kupic dość niedrogo)

Dobry będzie taki zestaw?

Skoro tutaj widze że GB wytrzymuje m150 więc chyba płaska głowica DF mu nie zaszkodzi.

 

I druga sprawa, gumka HU Madbull'a http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3130 - miał ktoś z nią do czynienia?

Link to post
Share on other sites

Odradzam borki DFa do nowych replik cymy. Montowałem w RPK oraz AKMie i kupa, zasięgu tyle co na m110 (przy zamontowanej sprężynce m150), do tego rozrzut FPSowy, brak skupienia. pracowałem długo nad tymi borkami i się poddałem. Lepiej dołożyć 40zł i kupić porządnego guardera - będzie się lepiej sprawował niż DF.

 

Z tymi gumkami nie miałem do czynienia, polecę systemę, bądź Deep Fire, która fajnie podkręca kulaski (rzekłbym że lepiej niż guma systemy.

Link to post
Share on other sites

A na Guarderze może próbowałeś? Jeśli tak to z jakim efektem.

Planuje mu lufę 500 mm dać, myślę że raczej będzie dobrze, skoro szczelność jest to i osiągi powinny być.

A cylinder miałeś "0" czy "1"?

Jakoś ta głowica tłoka z guardera do mnie nie przemawia...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...