Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Polski airsoft na Youtube


Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hate, a kto tu pamięta woźnego? Myślisz, że filmik zrobił ktoś ze starej gwardii? A gdzie pops? icon_smile.gif

 

Ja pamiętam :P.

 

A kto pamięta pierwszego bodajże bana na WMASG? Dla BlackHawka za próby nazistowskiej agitacji? :P

A sam clip świetnie oddaje to co się dzieje obecnie na forum i w środowisku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ooooo Volf przyznaj się, dali Ci już nobla za to dzieło ;) ? Jesteś moim idolem xD.

A tak na serio, to szczerzę Ci gratuluję pomysłowości i odwagi, żeby się przyznać :-P . Sądze, że grzechotnik i inne osoby występujące jednak Ci wybaczą ;) w końcu teraz już całe wmasg (wcześniej mogły być jeszcze pojedyńcze osobniki nie znające ich) ich zna!

Pozdrawiam Nocek123

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

To w ogóle jest śmieszne ?

 

Koleś, który wymyślił ten videoclip miał jakiś pomysł i miał jaja.

Koleś, który dołożył do tego videoclipu podpisy wykazał się zwykłą chamówą, brakiem wyczucia, bezguściem kompletnym beztalenciem i ćwierć-entelegencją. Nie mylić z inteligencją.

 

Nie twierdzę, że zgadzam się z metodami Foki czy Thora, ale to co pokazałeś to zwykłe dno, 6 m bagna i szuwary. Jak chcesz coś lub kogoś krytykować to choć postaraj się zrobić to w sposób umiejętny i konstruktywny. Póki co pokazałeś, że zaliczasz się do grona prymitywy. Żałość i żenada.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

To w ogóle jest śmieszne ?

 

Koleś, który wymyślił ten videoclip miał jakiś pomysł i miał jaja.

Koleś, który dołożył do tego videoclipu podpisy wykazał się zwykłą chamówą, brakiem wyczucia, bezguściem kompletnym beztalenciem i ćwierć-entelegencją. Nie mylić z inteligencją.

 

Nie twierdzę, że zgadzam się z metodami Foki czy Thora, ale to co pokazałeś to zwykłe dno, 6 m bagna i szuwary. Jak chcesz coś lub kogoś krytykować to choć postaraj się zrobić to w sposób umiejętny i konstruktywny. Póki co pokazałeś, że zaliczasz się do grona prymitywy. Żałość i żenada.

 

Take it easy mate... :poddanie:

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Take it easy mate... :poddanie:

First of all, I am not your mate. ;-)

Second of all, I do not tolerate red necks. If you know what I mean. :twisted:

Trudno nie przyznac racji Nazgoolowi. Filmik bez polotu. Kilka lat temu forum było bardziej jajcarskie bo się udzialało więcej ciekawych osób (PAT Lublin i ska, S3 i cała masa innych fajnych ludzi {ktoś pamięta jeszcze Cynika może??}).

Kurde geriatryk już jestem i tyle.

Co racja co racja - bez polotu. Choć ja nazwałbym to raczej "bez podbłotu". Dzięki za poparcie

W którym miejscu to jest śmieszne?:((

Dokładnie. Mnie też interesuje, w którym miejscu to padło jest śmieszne ? Bo, że chamskie to widzę.

Ma ktoś jakieś "entelegentne" odpowiedzi ?

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
Nie rozumiem

O właśnie - nie rozumiesz.

Nikt nie został nazwany per "cham" i jestem jak najdalej od takich opinii. Tak samo jak od wszelakich podziałów na "chamów" i "arystokrację".

 

Co chciałem przekazać: chamska jest formuła czegoś co z założenia miało być śmieszne.

 

Po za tym - z tego co widzę jest to otwarty temat i wolno tu wyrażać swoje opinie. Co uczyniłem, a Ty zgadzać się z nią nie musisz. ;-)

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Primo: Teksty w stylu Remova na mnie nie robią wrażenia.

 

Secundo: Skoro formuła jest chamska to głównie powinna cieszyć chamów podobnych twórcy. Ergo: śmiejący się są chamami bo przecież człowiek normalny i kulturalny nie śmieje się z chamstwa a załamuje nad nim ręce i odsuwa się z obrzydzeniem. Poziom tego filmiku jest i tak drastycznie wysoki w stosunku np do żartów o Kaczyńskich nad którymi wszyscy rechoczą i w necie nie ma elaboratów na temat ich ewidentnego chamstwa.

 

Tertio: Nic mi do Twojej opinii ale jednak większość była rozbawiona więc to nie wiekszość odstaje swoim poczuciem humoru od średniej

 

Skończyłem.

Link to post
Share on other sites

Duzi mierzą wysoko.

 

 

Sława!

 

Ma być konstruktywniej? Okej. Po pierwsze, piosenka jest już maksymalnie wyeksploatowana. Mam dziwne wrażenie, że moda na nią w internecie już minęła. Pomijając ten fakt, o ile jeszcze missheard lyrics jeśli nie znam dokładnie tekstu potrafią mnie zmylić\rozśmieszyć nawet o tyle tekst po angielsku, który ogranicza się do fucków (czyli rozumie go większość społeczeństwa), lecący w tle ma nagle "zniknąć" z powodu, że ktoś nawet nie do melodii dopisał jakieś słowa po polsku? Sorry, ale to nie ma prawa być śmieszne i fajne.

Wolę Behemotha i jego Kakę Demona. To było zabawne, choć jak tu padło to określenie, "chamskie".

Link to post
Share on other sites

Mam dziwne wrażenie, że moda na nią w internecie już minęła.

 

Oh nie, co my teraz biedni zrobimy? Śmiejemy się z czegoś co jest nie modne! Błagam o wybaczenie mistrzu i wskakuję w mój wór pokutny. :wink:

 

Wolę Behemotha i jego Kakę Demona. To było zabawne, choć jak tu padło to określenie, "chamskie".

 

Kaka Demona polega dokładnie na tym samym, słowa po angielsku i zupełnie mówiące o czym innym napisy po polsku. :poddanie:

 

 

 

P.S.Coś mi się wydaje, że nagle kilku osobom się to podobać nie będzie bo tak jest cool, bycie odmiennym jest teraz cool, a bycie zbuntowanym to już szczyt bycia cool :roll: .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...