Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Posiadam cymiaka AK74 cm.031. Mam go na stocku, jedynie wymieniona gumka. Chciałbym zamontować mu mocniejszą sprężynę oraz preclufkę. Jednak mam problem z wyborem tego pierwszego. W obecnym stanie mam koło 370fps, a więc jaką sprężynę mogę włożyć ażeby jednak gb nie stracił wiele na żywotności, i ile m.w. fps mi to da?

 

Jaka sprężyna i jaka firma?

 

Pozdrawiam

 

Ew. mógłbym mocniejszą batkę zakupić, obecnie mam 8,4 stock.

Edited by Valdemar
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Hej!

 

Posiadam cymiaka AK74 cm.031.

 

Winszuje!

 

Mam go na stocku

 

Nie będzie mu tam zimno?

 

Chciałbym zamontować mu mocniejszą sprężynę oraz preclufkę.

 

Zacna idea.

 

W obecnym stanie mam koło 370fps

 

Faktycznie mierzone czy tak Ci ktoś na jakiś papier wpisał?

 

a więc jaką sprężynę mogę włożyć ażeby jednak gb nie stracił wiele na żywotności, i ile m.w. fps mi to da?

 

Skieruj się do właściwych topicków, tam znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli Twoja cyma nie ma bimbaliona lat to spokojnie możesz tam wstawić SP110 Guardera.

Ile fps? A ze 400 jak ktoś Ci dobrze złoży, może więcej.

 

Pozdrawiam

 

My Ciebie również Valdemarze.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites
Faktycznie mierzone czy tak Ci ktoś na jakiś papier wpisał?

 

Na papierze. Ale "w terenie" wykazuje m.w. takową moc.

 

Skieruj się do właściwych topicków, tam znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli Twoja cyma nie ma bimbaliona lat to spokojnie możesz tam wstawić SP110 Guardera.

Ile fps? A ze 400 jak ktoś Ci dobrze złoży, może więcej.

 

Jest z tego roku. Ma może 4k kulek przebiegu. Więc jaką mam obecnie na stocku sprężynę?

 

A "Pozdrawiam grzechotnik teethh.gif " gdzie? icon_razz.gif
Widzę AnR że to Ci w nawyk wchodzi:P

 

Dzięki za posty wnoszące wiele do mojego zapytania.

Link to post
Share on other sites

Na oko czy na słuch?? :roll:

 

A może w porównaniu z innymi replikami...?

 

Na dotyk:P

Uwierz że bardzo dużo wnoszą.

A zeby nie było Valdemarze że nie wypowiadam się w temacie to powiem Ci że to stara giwera i na pewno jest o niej temat zarówno w tym podforum, jaki i w upgrade'ach. Użyj szukajki.

 

 

Tak, właśnie. Dla tego nie chce przeszukiwać całego forum, na co zeszło by mi ze 2 dni, a i tak nie wiem, czy dowiedział bym się wszystkiego co chciałbym wiedzieć.

 

WMASG schodzi na psy przez spamerów :roll: :roll: :roll: . Widzę że nie opłaca się już tu o nic zapytać.

Link to post
Share on other sites

A może w porównaniu z innymi replikami...?

 

Wszystko porównujesz z innymi? Nawyk z dziecieńcych lat kiedy to z Kolegami sobie chłopcy porównują?

 

Tak, właśnie. Dla tego nie chce przeszukiwać całego forum, na co zeszło by mi ze 2 dni, a i tak nie wiem, czy dowiedział bym się wszystkiego co chciałbym wiedzieć.

 

Mam odpowiednią widzę, aby udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytanie. Ale nie chce mi się, bo to zajeło mi 2 dni, a i tak bym nie odpowiedział na wszystkie Twoje pytania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...