Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

coz, zalezy od miasta :)

sa miejscowosci gdzie sie strzlaja ludzie 1 na 1 czy 2 na 2, ale w wiekszych mistach niezadko sa strzelanki na ktore przychodzi 30-40... pamietaj o jednym - ASG czy paintball nie sa w Polsce mocno rozpowszechnione ze wzgledu na kosztu. Polska jest krajem ktory ma jeden z najmniejszych (jesli nie najmniejszy) PKB w UE a ceny sa takie same jak wszedzie indziej...

Link to post
Share on other sites

u nas jest ten ból że mieszkamy w małej mieścinie, Nowym Dworze Mazowieckim i jesteśmy jedyną ekipą asg w okolicy, więc nie bardzo możemy spotkać się z innymi drużynami np. z Warszawy. Musimy liczyć tylko na siebie. Wyznaczamy termin, miejsce spotkania i jazda :wink: na razie na strzelankach jest tak od 10 do 20 osób

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

:( a w Kielcach możemy sobie pomarzyć o tak licznych strzelankach. U nas w ekipie rekord to bodajże 12 osób :lol:

Chętnych do "zabawy" jest wielu, tylko większość fizycznie siedzi w podstawówce, a psychicznie jeszcze w przedszkolu :wink: ...niesądzę aby ktokolwiek chciał mieć nieodpowiedzialnych małolatów w drużynie.

Takwięc nie pozostaje nam nic innego jak partyzantka na małą skalę :twisted:

I jeszcze jedno, jak rozpoznać kto jest z kim w tak licznych squadach :?: :roll: :lol:

Link to post
Share on other sites

Padły juz większe miasta więc i czas na miasto Kraka 8)

 

W ostatnim czasie przybywa od 20-30kilku osob. W przeciągu roku średnia ilość waha się myślę w okolicach 20 osób.

 

To co napisał Foka airsoft w Polsce jest młody no i jego rozpowszechnienie zależy także od funduszy przeciętnego Polaka.

 

Co do rozpoznawania się napolu walki gdy grono jest stałe i zna się, szczególnie gdy jest wyraźny podział na grupy, to nawet i w większej liczbie Maniaków można rozpoznać kto zacz. Gdy ludzie się nie znają coraz częściej widać na strzelaniach także lokalnych opaski kolorowe.

Link to post
Share on other sites
I jeszcze jedno' date=' jak rozpoznać kto jest z kim w tak licznych squadach :?: :roll: :lol:[/color']

 

Jak? Strzelać po wszystkim, a potem pytać z której ofiara była drużyny...

 

A tak na serio, jest to niechlubna, niepisana zasada warszawiaków - nie wiesz czy swój, czy wróg, to strzelaj! Wobec czegu u nas jest wieeeele friendly fire'ów, i na to nawet opaski nie pomagają... :(

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 6 months later...

Bo najważniejsza jest reklama. Czasami ludzie lubią strzelać się tylko z kumplami, nikogo nowego nie przyjmować, i potem wychodzi ze jest 6 osób. Trzeba szukać ludzi, można napisać do gazety, ogłaszać się w internecie, na słupach.

 

I własnie dla tego airsoft jest tak mało rozpowrzechniony w Polsce!

Po prostu te grupy zamykaja się, to skąd ktoś ma się dowiedzieć że mozna sobie postrzelać. Myślę ze mała liczba osób wychodzi po prostu z niewiedzy :( ;(

Link to post
Share on other sites

Nie prawda. Grupy sie zamykaja bo wolą strzelac w sprawdzonym gronie. Najgorsze co moze byc w asg to zmarnowanie dnia na nerwy z powodu palantów którzy się nie przyznają. Miedzy innymi dlatego nie mile są widziani młodzi maniacy bo wiekszosc z nich przeklada fragi nad klimat i kładzie innym zabawe. Miło ze zaczynasz obecnosc na forum od gruntownego zapoznaia sie z nim.

Link to post
Share on other sites

Ale taka jest prawda że większość osób po prostu nie wie że jest coś takiego jak airsoft :/. Zawsze lubiłem militaria, a o ASG dowiedziałem się przez zupełny przypadek. Cieszę się że teraz, połki nie jest za późno :)

Ale przyznam się żę :twisted: mnie airsoft :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...