Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spec Tech - L96 - Sniper Set lub Spec Tech - M24 SOCOM Sniper Set


Recommended Posts

Na magazynach nie mają a informacji o tym nie widać . Może jakieś opinie na ich temat ? Jak rzeczywiście z zasięgiem ,jaki jest tor kulki . Ogólne informacje czy warto wydać 2k.

 

Z Góry dzięki

 

Ogólnie temat jest chyba bardziej przestrogą... ale jeśli ktoś ma pozytywne doświadczenia to też można tu wpisać!

 

Przypominam jednak iż jest to forum techniczne a nie opinio twórcze dla tego należy posta poprzeć informacjami technicznymi- tyczy się to głownie posiadaczy wypowiadających się tutaj! Co nie znaczy że inni mogą pisać bzdury i offtopy ;-)

 

Proszę się również powstrzymywać od nieregulaminowych zachowań choć wiem i rozumiem, że jest to trudne kiedy ktoś jest nabijany w butelkę!

 

Posty nie spełniające wymagań wylecą :!:

 

Viper

Link to post
Share on other sites

To nie są "nowe repliki" to są repliki o których są tematy. Nie łatwiej wyczytać w poszczególnych tematach wszystko o tych replikach jak i wypowiedzi osób które mają je w takich "zestawach" i samemu mieć porównanie niż liczyć na subiektywną opinie tych co staną murem za markowa M24 a tych co dalej twierdzą że Warrior to najtańsza baza na karabin snajperski? Myślenie choc czasem trudne wychodzi jednak na dobre. Polecam.

 

P.S swoją droga sklep chce na nich zarobić co za tym idzie taniej wychodzi złożenie tego samemu. Wybierają taką opcje osoby którym sie nie chce bądź się nie znają a początkujący snajper z taką mocą... hm radze uważać.

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites

Wybierają taką opcje osoby którym sie nie chce bądź się nie znają a początkujący snajper z taką mocą... hm radze uważać.

 

O to nie musisz się bać. Nie zaczynam się strzelać od dziś .

Temat jaki znalazłem to kłótnia na temat wytrzymałości zespołu spustu i ilości kulek jaką się wystrzeli w ciągu paru lat :-P .Jednak jeśli mówisz ,że były oddzielne tematy odpowiadające za każdą z tych replik na temat ich funkcjonalności a nie wytrzymałości no to przepraszam bardzo przyjrzę się uważniej.

 

Dzięki serdeczne

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

witam

fakt jestem moze poczatkujacy i powinienem kupic proce, ale doszedlem do wniosku ze skoro dymam po tym swiecie juz trzydziesci pare wiosen i zdaje sobie sprawe co to noga co glowa (ze strzelam do swoich znajomych)to zakupie magiczny wytwor tandemu CA-spec shop!!!

 

Poanalizowalem i doszedlem do wniosku ze zakupie ta tansza wersje(okolo 2200zl)ale dorzuce mech.spustu PDI i sprezyne SS 5000 PDI-wyszlo okolo

2950.

towar otrzymalem pudelko rozdarlem i....wielkie ****:

-gorzej sie rygluje niz naciaga

-po 2-3 naciagnieciach tlok porysowany

-magazynek sie rozwalil

-"END CAP"porysowany!! malo tego rozkrecil sie cos dupnelo i..gnat przestal dzialac!!!-

-pol godz zabawy!!!

-pomijam ze wszystkie srubki ktore dostrzeglem wymagaly dokrecenia.

odeslalem to gowno :

reakcja spec shopu:

gnat uszkodzony z mojej winy i ****

rzekomo-skrzywilem komore hop up bo strzelilem tak k...psiejsko-czarodziejsko(1 z 5 kulek ktore udalo mi sie wystrzelic)ze kulka pekla i...uszkodzila komore,tlok slowem-wszystkie usterki to przez ta mala wredna ****kulke(blaster devil)

naprawa 140 zl:nie dyskutowalem bo asg to dla mnie forma odreagowania i tyle.

dokupilem jeszcze 3 magazynki i adapter:

okolo 500 zl

po 1.5 tygodnia moj gnat wraca i co...:wielkie g po raz 2!!!!

-po 5 strzalach magazynku nie da sie wlorzyc

-dzwignia nie dziala

-tlok tak trze ze ma sie wrazenie ze cos zaraz sie urwie.

co na to spec shop???

nic a nic-odeslac beda grzebac-ONI beda grzebac w ciemnym pomieszczeniu wyposarzeni w mlotki a ja bede bulic jak DEBIL. Replike oddalem w rece znanego mi serwisanta i komisyjnie ja,ów serwisant + koleszka prawnik zaczelismy rozbierac na czesci, to stworzone przez pseudo-shop badziewie -o to wnioski serwisanta:

 

-lufa słabo przykręcona do komory HU

-dystanser z kawałka kabla

-nie działający zatrzask klapki (atrapy magazynka)

-ciężko chodząca rączka zamka

-rozkręcona prowadnica sprężyny

-oba o-ringi na tłoku nie pasujące przy czym mniejszy sprasowany w głowicy cylindra

co spowodowalo sklepanie glowicy tloka.

-zerwany gwint przedniej śruby mocującej mechanizm spustowy do komory zamkowej

-odwrotnie zamontowana sprężynka ustalająca piston sear w pozycji pionowej (jedna z 2) co uniemożliwiało poprawne działanie mechanizmu

-wygięta dołem komora HU

-nadmiar smaru na tłoku

-rozcharatane gwinty mocujace lufe

 

 

 

Poprawki, naprawy:

-wymiana komory HU na PDI i gumki na systemę.

-zamontowanie dystansera z kompletu (PDI)

-naprawa zatrzasku klapki przez zamontowanie sprężynki przed kabłąkiem spustu

-wyciągnięcie jednego z dwóch o-ringów spod rączki zamka, wsadzenie na miejsce kulek odpowiedzialnych za klikanie, nasmarowanie całości i zmontowanie.

-skręcenie prowadnicy i zabezpieczenie przed ponownym rozkręceniem za pomocą lakieru.

-dopasowanie o-ringa, przyklejenie drugiego. Zalecana i tak wymiana tłoka i głowicy tłoka na guardera bądź Lay Laxa

-rozwiercenie otworu w mechanizmie spustowym zeby przeszła śruba m4. Rozwiercenie i nagwintowanie otworu w komorze zamkowej do rozmiaru m4, wymiana śruby.

-rozkręcenie i poprawne zmontowanie mechanizmu spustowego wraz ze smarowaniem i czyszczeniem.

-wyczyszczenie zestawu cylindra z nadmiaru smaru, nałożenie nowych smarów.

 

Nie wszystkie choć większość uszkodzeń wynikało z niepoprawnego montażu części. Skandalicznie niska prędkość wylotowa jak na zastosowaną sprężynę jest bezpośrednim następstwem nieszczelności uszczelki tłoka i połączenia komora HU- głowica cylindra. Po wymianie na komorę PDI problem zniknął jednak tłok nadal jest do wymiany. Na uwagę zasługuje fakt że do tłoka podobno firmy PDI nie pasuje oryginalna uszczelka firmy PDI. Przychodzą na myśl dziwne wnioski na temat oryginalności i autentyczności zastosowanych przez specshop części. Nie wiadomo tylko czy celowo czy przez pomyłkę ale to że nie pasuje uszczelka nie sposób przegapić w fazie montażu karabinu!

 

pan serwisant

 

komora+oringi+koszta naprawy=500

 

efekt wielki byczy H.....

Gnat po oddaniu moze z 100 strzalow padl po raz kolejny!!!

diagnoza:

-pierwotne sklepanie glowicy cylindra oraz uzycie tloka do ktorego nie pasuja oryginalne oringi spowodowalo jego nie odwracalne uszkodzenie

 

pan serwisant

 

tlok laylax+glowica+koszta naprawy=300

 

Naiwnie myslalem ze to koniec ale kulki lataly jak chcialy czasami skrecaly zaraz za lufa tak ze na 4 metrach trafienie w samochod bylo nie lada wyczynem!!!

diagoza

Rozcharatane gwinty mocujace lufe co powoduje jej notoryczne wysuwanie.

 

pan serwisant

 

lufa promyk+koszta serwisu= 360 zl

 

po podsumowaniu

 

2950+500+500+300+360

razem

4610 zl!!!!!!!!!!!!

 

Tyle kasy musialem wydac by(jeszcze nie zamontowalem lufy)w koncu oddac choc 1 precyzyjmy strzal!Czuje sie jak wydymany w ****pastuch przez grupe mocno podnieconych ****(patrz pseudo-shop)

naprawde nie wiem po co jakis szalony umysl majac dobrze prosperujacy sklep zabiera sie za cos czego nie umie i nie chce robic .

Ja dostalem lekcje mam nadzieje ze ktos czytajac te moje wypociny lekcji owej uniknie.

Na odchodnym dodam iz chcialem by wlasciciel sklepu zadz.i osobiscie mnie przeprosil za mój marny los, lecz ten mial moja osobe dalece w ****

 

Rozumiem Twoje rozgoryczenie nawet lepiej niż podejrzewasz ale nie usprawiedliwia to zakazanych regulaminem wyrazów i chronicznego braku polskich znaków!!!

Nawet nie zakreślałem tych wyrazów bo cały post byłby czerwony

 

Tak samo surowo są zakazane jakiekolwiek treści o zabarwieniu rasistowskim :!:

 

Kolejny tak niepoprawny post mimo znacznej wartości edukacyjnej po prostu wyleci!

 

Viper

Link to post
Share on other sites
replike oddalem w rece znanego mi serwisanta i komisyjnie ja,ów serwisant + koleszka prawnik zaczelismy rozbierac na czesci

gdy wspomniałeś o prawniku myślałem iż zamierzasz założyć jakąś sprawę cywilną i wykłócać się o swoje ;P.

 

temat tworka z spectech był poruszany w temacie o m24 CA i sytuacja tam opisana nie była lepsza. Co do obsługi specshopu również nasz mod mógł by się wypowiedzieć ;P.

Link to post
Share on other sites

Co do obsługi specshopu również nasz mod mógł by się wypowiedzieć ;P.

 

Wasz mod już nawet się nie chce wypowiadać bo bym musiał same kropki napisać zamiast tekstu :wink:

 

Inna kwestia że to forum nie jest za bardzo odpowiednim działem na takie tematy... mam dylemat wywalić, nie wywalić... może temat ostro zmoderuję, zamknę i gdzieś na tyły wyjedzie w razie czego.

 

Tym czasem proszę się powstrzymać od niepotrzebnych postów!

Viper

Link to post
Share on other sites

a niby czemu? Temat nie jest tylko dla tego kto go założył ale dla każdego kto się chce o coś zapytać. Chyba że chcesz mieć pierdyliard takich samych. Przystopuj lekko bo Ci mam nadzieję moderatorka do głowy jeszcze nie uderzyła ;]

 

To forum jest na takie tematy- mowa o karabinie sprzedawanym pod "marką" spectech. Na razie opinie nie są pozytywne ale przecież od tego jest forum...

 

Zmodyfikowałem mojego posta i dla tego Twój się zdezaktualizował ;-) sorry!

Viper

Link to post
Share on other sites

Dexter nie zrozumiałeś mojej intencji! Po prostu nie chcę aby się z tego tematu zrobił jakiś flame war!

Po przemyśleniu sprawy zdecydowałem iż lekko zmienię tytuł tematu i będzie to temat o niewypałach.... ale i tak mam wątpliwości bo to trochę podchodzi pod temat sklepy i opinie. Teraz rozumiesz!

 

I nie! Moderka mi nie uderzyła do głowy! Czasem to jest strasznie nudne zajęcie.... ;-)

 

Viper 8)

Link to post
Share on other sites

Sorki za zlamanie regulaminu :poddanie:

A propos Dextera to mniemam ,iz napewno wszyscy by na tym skorzystali gdyby to on skladal dla nich te"perełki".Mysle tez ze moze gdyby nadworny serwisant "srac-shop'u" pracowal uzywajac rąk nie nóg także coś by to dało-kurde nie wiem tak sobie mysle...

A tak powaznie- to usterki byly tak wielkie ze nie rozumiem jak cos takiego moglo przejsc przez rece czlowieka ktory owego pseudo-serwisanta sprawdza....Bo chyba ktos to powinien robic???

Link to post
Share on other sites

ja też nie wiem. Po gruntownym tunningu a wczesniej naprawach wychodzi mi teraz 590fps na m160... to troszkę jeszcze mało.

 

Interesujące jest to to tyle że na sprężynie ss5000 od PDI którą wsadził tam specshop powinno być o ile pamiętam teoretycznie 600fps czyli jakieś tak na prawdę 650fps. Tymczasem jest 580 około a na wcale nie jakiejś kolosalnej przecież m160 jest 590. Wniosek: lipna sprężyna. Albo PDI robi lipne sprężyny albo coś się na magazynie pomyliło i to nie jest taka jak myslę :D.

 

 

W każdym razie gnacik już działa. Teraz wymienić spr na m180 lub m190 i można mordować ciesząc się magicznym zasięgiem. W sobotę jadę na fort przetestować guna bardziej w boju.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...