Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 King Arms vs G&P


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

King Arms posiada perfekcyjne body, idealne wsio, działający bolt catch i świetne spasowanie, za to gorzej z bebechami. G&P ma bardzo dobry wygląd zew. ale nie posiada smaczków jak bolt czy spasowanie, za to bebechy ma praktycznie jedne z najlepszych.

Ejże! :killer: G&P ma jedne z lepszych części? BA NAJLEPSZYCH? :wink: Prowadnica sprężyny, uszczelniona metalowa dysza i łożyska 7mm kulkowe owszem tak, ale kiedy pękają zębatki w najmniej oczekiwanych momentach czy GB pęka od stock sprężyny to nie zdarza się? Z tego co widzę to są 2 wersje bebechów G&P, z białym tłokiem i silnikiem M120, niebieskim tłokiem i silnikiem EG.700TM. Te pierwsze są dobre i na stocku śmigają bardzo gładko, wersja druga to częste awarie tłoków, selektor się sypie, cały zespół od płytki do przerywacza.

Tak jak sie już tych replik na rozkręcałem to zawsze to tak samo wyglądało, nie jestem specjalistą od replik G&P ale są bardzo awaryjne, jednak warte swojej ceny ( te droższe )

 

BTW. Co do KA, miałem FN FAL Tactikal, wszystko trzeszczało i piszczało, kolba sama się rozklejała ;)

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz 2letniego m4a1 od G&P mogę napisać:

 

1. Korpus i ogólny wygląd jest ładny i solidny, ale brak mu tego wow znanego z np. vfc.

2. Całkiem niezłe spasowanie górnego korpusu z dolnym (przynajmniej u mnie brak luzów).

3. Nic nie skrzypi, trzeszczy (w końcu metal i to dobry).

4. Kultura pracy. Wszystko chodzi ślicznie i ma ładny wydźwięk.

5. Na 9.6v idealny ROF. Nie za szybko, nie za wolno.

 

A teraz in minus

1. Ten nieszczęsny pin

2. Beznadziejne okablowanie (sztywne jak cholera!!!)

3. Drogie części zamienne i akcesoria

4. Plastikowa Kolba w starej wersji choć solidna nie pasuje wizualnie do całości.

5. Gibający się magazynek w gnieździe

 

 

Polecam tuning lv1 w asgshopie do G&P i baterie 9.6v strike systems 2000mAh

 

Czy jestem zadowolony? I tak i nie. Dobrze strzela, przyzwoicie wygląda, bezawaryjna, ale... Nie budzi emocji :D

Link to post
Share on other sites

Marcinek: z silnikiem eg700 były dość już stare g&p zanim firma zaczęła robić swoje nalepki na silniki ;-) . I to według mnie były znacznie lepsze produkty niz te z białymi tłokami. Biały tłok pęka od patrzenia na niego. Niebieski po 2 latach na m120 nei miał śladu zużycia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...