Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Ja gram w ET od roku i jak na razie (na szczęście ) mi się nie znudziła :)

co do myslenia to podczas gry teamowej jest go sporawo ;]

a ASG zainteresowałam się baaardzo nie dawno, i jestem zielona...

chętnie pogadam z kimś kto mnie wprowadzi do tematu :)

pozdrawiam graczy :)

Link to post
Share on other sites

Hehe wszyscy plumkają że niema taktyki i gra bez myślenia :wink: No bo tak jest jak się gra na publickach :F. Każdy na pałę żeby więcej fragów. A w klanie to caaałkiem co innego, każdy ma swoje zadanie wysztarczy że jedna osoba popełni błąd i cały plan bierze w łep wszystko jest dopracowane. W klanie to nie jest już tylko bezmózga siekanina. Oczywiście nie neguję faktu że AA jest dużo bardziej relalistyczne. Ale jednak gra w teamie a ffa to całkiem co innego! Gram 2.5 roku i końca nie widać... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W ET jest dużo quake'a?? Na jakiej podstawie? Moim zdaniem rozwój postaci się udał,zresztą to jeden z nielicznych(jak nie jedyny) sieciowy fps z rozwojem postaci. I do tego za darmo! Nie bluźnijcie,bo to gra genialna :lol:

Link to post
Share on other sites

Jak ktos posaida all seeing eye'a to zapraszam na serwer LAMA ISP 10 map ETpro 3.2.5 public serer.Bardzo fajnie sie tam gra i chyba kiedys widziałem kogos kto miał taki nik na tym serwie-Krystyna z gazowni PL.To Ty nowy->korp?Ja tam gram bardzo czesto.Mój nik to pulpet na czerwono.A co do samej gry to faktycznie jest troche elementów qake'a (szególnie wśród medyków).Gram w to już około 2 lat i dalej tne ile wlezie:)Jedynym jak dla mnie mankamentem jest to że powiedzmy drużyna aliantóe składa się głownie z medyków a około 2-3 żołnierzy posiada inną specjalność tagże gra staje się po pewnym czasie wręcz nie do z niesienia chociażby na moim przykładzie kiedy to ja (głownie gram engiem) napotykam co chwile na medyka...może ktoś też to zauważył?

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Heh to raczej niemożliwe. W polsce mamy wystarczająco mało klanów. Wystarczająco do grania w ESL.

 

Jak coś to -Death Squadron- zaprasza. Zakup sobie tylko słuchawki, download Teamspeak 2, TCE, wejdź na TSa i zobaczymy co potrafisz. jak coś to pisz na gada lub na priva.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...