Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adrian - brs

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by adrian - brs

 1. Naprawdę fajna zabawka za niewielkie pieniądze. Dziś z niej strzelałem i odniosłem naprawdę przyjemne wrażenie. Co do tego modelu ze składaną kolbą i szyną, to krakman odpowiedział mi że zamierzają sprowadzać ten model ale nie wiedzą kiedy to nastąpi.
 2. U mnie na pierwszym strzelaniu padł silnik, ale wymienili na nowy i hula jak ta lala.
 3. Low ja swoje M4 właśnie tam kupiłem. Jestem zadowolony.
 4. Tylko zauważ, że np. na customs.pl masz zmienione części wewnętrzne
 5. Musisz odkręcić te dwie śrubki imbusem nie daleko muszki. Następnie zdjąć risa, i wstawić w pierścień trochę blaszki czy czegoś.
 6. Nie nie. Kolby nie naruszyłem. Kolba i stopka którą się wyciąga to dwie osobne części.
 7. Zależy jaką masz baterie. Najrozsądniej jest włożyć w kolbę. Jeżeli ci się nie zmieści a nie chcesz jej przekształcać, to możesz pomyśleć nad czymś podobnym do mojego - co ważne bez ingerencji w kolbę. Po prostu naciąłem stopkę kolby.
 8. Ta krótka "część" lufy o której mówisz to taka mini konwersja twojego CQB na M4 :) . Dokładniej jak chcesz mieć m4 odkręcasz imbusem tłumik ognia zakładasz tą dodaną do zestawu część dokręcasz tłumik i m4 jak się patrzy. Ja kupiłem tutaj swoją giwerę http://customs.pl/produkty.php?product=14&cat_link=3 Wypluwa 363fps :) Dzisiaj na strzelance silnik mi padł ale chyba tylko się bardzo mocno zaciął. Dam do naprawy i dalej śmigam
 9. Witam. Ja jestem posiadaczem tego karabinu Ogólnie w standardzie mamy praktycznie full metal i zamienione niektóre części: - łożyskowana głowica tłoka - łożyskowana prowadnica sprężyny - sprężyna M110 o niejednolitym skoku - łożyska metalowe 7mm - stalowe zębatki z czterema zębami przeciwpowrotnymi Oprócz tego dostajemy batke 8.4V , wolnoładowarke, szybkoładowarke, małą konwersje na M4 ris (krótka przedłużka lufy do której dokręcamy tłumik). Ogólnie polecam. W Niedziele pierwsza strzelanka, ale testowałem na ogrodzie więc mogę polecić.
 10. Małe pytanko czy te baterie wejdą do wersji MKII ? http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=501 http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=39 oraz czy wystarczą na intensywne strzelanie.
 11. adrian - brs

  P 90

  Ja kupiłem wersję z kolimatorem, i jestem zadowolony. Dodatkowo od razu dokupiłem tłumik. Uznałem że P90 o wiele ładniej wygląda z wbudowanym kolimatorem, po za tym chyba nawet bardziej się opłaca właśnie tą wersje brać. Przynajmniej wg. mnie. p.s - Kolimator sprawuje się bardzo dobrze, tylko trzeba uważać na szybkę bo jak nam ją przebiją to już jej nie odzyskamy, chyba że na własną rękę.
 12. adrian - brs

  P 90

  Witam. Czy_ta_ konwersja będzie basować do wersji TR (z tłumikiem) ?
 13. Ok dziękuję. Biorę tą ;)
 14. Witam! Czy ta bateria będzie pasowała do M15A2 Rifle ? I nie padnie szybko w zimę ? (mówię to o stocku, ewentualnie lekkim tuningu) http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=156
 15. Czyli rozumiem, że wystarczy chcieć :) . Wiem jaka jest frajda z trafienia elektryka ze sprężynki :D
 16. Słuchajcie tak się zastanawiam cały czas... Jak wyglądają strzelby w konfrontacji z Aegami? Mają jakieś szanse? Zastanawiam się czy nie kupić strzelby na broń główną i interesuje mnie ta sprawa :)
 17. Z tymi trzema śrubami ostrożnie. Jeżeli je za mocno dokręcimy to ten przycisk od wyjmowania magazynka nie będzie chciał się ruszać ;-) . Ja zapomniałem o tym, że dokręcałem Auga i nie wiedziałem co się stało że nie moge magazynka włożyć :lol:
 18. Dokładnie, kolekcionerzy mogą się cieszyć, lecz na polu walki airsoftu pewnie nie będzie zachwycał.
 19. Aby zmieścić w kurzu baterię 9.6 trzeba skrócić rączkę przeładowania (ten wew. trzon). Kiedyś tak chciałem zrobić ale ktoś na strzelaniu mi odradził, gdyż sam próbował i okazało się że po przeróbce wszystko zaczęło się "rylotać" na wszystkie strony.
 20. Czy wy też nie możecie znaleźć A2 clasica w zbrojowni? zgłosiłem brak ponad 1,5 miesiąca temu i nic.
 21. Witam! Czy do ładownic wykożystanych w ładownicach w chinczyku wejdą bez problemu po 2 magazynki do steyra (do jednej)?
 22. To proste. Po lewej stronie masz 2 ładownice na magazynki. Po prawej jest taki uchwyt (coś na bazie karabińczyka) do którego przypinasz kurza, natomiast rzeby się nie kołysał na wsyztskie strony jest jeszcze rzep na rączke od kurza.
 23. MP5k PDW jako kabura udowa Zwróć uwage na to jak pas się gniecie pod wpływem ciężaru. Chyba się przyjemnie z tym nie biega :lol: Tutaj masz szelki do kurza Z pewnością bardziej wygodne. Sam przypadkiem używałem ;-) i są naprawde wygodne. Niedługo sam będe takie szył/kupował.
 24. kurz jest za ciężki na udo moim zdaniem. Lepiej zrobić szelki (takie jak na MG). będzie pewniej siedział.
 25. Mowa o tej kamizelce. Interesuje mnie przede wszystkim opinia na temat kamuflażu. Z tego co widze to jakaś jaskrawa oliwka. Mam nadzieje że to tylko takie zdjęcie... Jakiś posiadacz może się wypowiedzieć?
×
×
 • Create New...