Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]Krótka luneta


Recommended Posts

Macie rację - to na zdjęciu to optyka z Mosina, ale ja potrzebuję coś podobnego. Te lunetki z Military.pl są świetne, ale ta cena...eh, szkoda kasy. Już je wczyśniej widziałem, ale szukam czegoś tańszego, rozumiecie hyba :)

Link to post
Share on other sites

Leny szukam dokladnie tego samego (do XMa). Nie jest tak jak koledzy pisza (tzn. u nas w kraju jest ;) ) Otoz na ebayu znajdziesz lunetke 3x20 z integralnym montazem do M16 za niecale 20 $. Oczywiscie przesylka, clo itd - wszyscy wiemy o co chodzi. Niemniej jednak istnieje mozliwosc sprowadzenia czegos znacznie tanszego niz te 250 pln - tyle, ze akurat tamten sprzedajacy nie wysyla chyba poza Satany.

 

Pozatym istnieje cala gama lunetek do pistoletow i rewolwerow, ktore w pelni spelnilyby nasze oczekiwania - niestety nie sa one w Europie popularne.

Sam chyba skoncze na tasco 4x20 ktora jest zaledwie 2x krotsza niz moj gun - bedzie wygladalo fatalnie. Ciekawe czy da sie wyciac srodkowa czesc tubusa ? ;) ;)

 

 

(na ebay kolimator z integralnym montazem do M16, nawet fajny, niecale 50$ :evil: )

Link to post
Share on other sites

Myślałem nad zrobieniem czegoś własnoręcznie, ale będzie to nie do zsynchronizowania z wiatrówką :( Szczerze to chciałem taką krótka lunetę dla efektownego wyglądu, ale 4x to niewiele...a dla efektu niewarto męczyć się z celowaniem. Ta luneta ma bardzo mała średnicę - TASCO o którym piszesz również Zastanawiam się coraz bardziej nad 4 x 40 - większa średnica=szerszy kąt widzenia. I też wygląda efektownie. A ty ze swoim gunem będziesz miał problemy :(

Link to post
Share on other sites

Edited

 

Wiesz co Gunner sam sobie policz a później pisz posty. Nie zapomnij o spojrzeniu ze strony sklepu czyli imoporcie hurtem. Zreszta czy każdy post trzeba tlumaczyć? W tym akurat chodziło o fakt istnienia tańszego towaru, ale cóż, nie będe wymagał ;)

Link to post
Share on other sites

Boże jak dziecku trzeba tłumaczyć?? Fakt, że towar był na ebayu jest drugorzędną sprawą. Chodzi o fakt istnienia tańszego towaru, choć pewnie i gorszego jakościowo, coś za coś.

 

Ehh odpuśćmy sobie bo ta dyskusja do niczgo nie prowadzi :D

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Co do tej lunetki z tajguna to nie warto,

ja ta sama kupilem za 120 razem z matazem (niskim) na targu u ruskich

na zwyklym stoisku z wiatrowkami, wedkami, lornetkami i innymi duperelami, jesli chcesz ja kupic to wybierz sie na pobliskie targowisko i poszukaj a napewno znajdziesz, to jest dosc popularna lunetka a jak sie ugadasz to nawet za 100 kupisz

wogole ceny na tajgunie to czasem rozwalaja

np. ingram m11 HFC za 705 zl :| kiedy na firearmsie maja KSC za 540 bodajze

 

Pozdrawiam

Bocian.

Link to post
Share on other sites

Na targowisku w moim mieście takich lunetek nie mają. Trudno. Będę czekał na okazję jakąś, czy coś. Jak się trafi sprzęt jakiego potrzebuję i jaki mi się podoba to kupię. Ale nie będę kupował "na pałe" :)

Link to post
Share on other sites

Na wiosne kupilem calkiem krotka lunete do M4 na stadionie za 80 zl o ile pamietam to 3-6 /25 lub 30...

Luneta jest niewiele dluzsza niz szyna risowa na uchwycie transportowym. Oczywiscie jest to TASCO a , i gosc mowil cos ze to nowa luneta tej firmy i ze zadko mozna ja dostac. Tak naprawde na stadionie bylo ich sporo ale nie wiem jak w innych miastach.

Jakby komus zalezalo to moge podeslac zdjecie takowej.

Uwazam ze to calkiem niezla alternatywa w stosunku do lunet oferowanych przez sklepy asg pod nazwa "luneta do M16".

Jedyna wada tej lunety to brak podswietlenia Krzyza.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

witam

to jest luneta od mosina jak już pisali wczesniej, sa takie na allegro widziałem ale chca za nie po 700zł bo to juz sa zabytki. To sa lunetki wojskowe, jak chcesz coś krótkiego pożadnego i za przystępna cene kup sobie lunete od svd PSO 1 4x24 zdejmij gumke od oka i maz mał krótka lunete cena około 300zł , sam posiadam lunetes POSP 8x42 D świetny rosyjski sprzet naprwde polecam jak chcesz sobie poważniej postrzelec z wiatrówki :P jedny problem to boczne montaże ale da się to zrobić, sa jeszcze problemy z kupnem tych zeczy, bo zosały uznane za sprzet wojskowy i nie wolno sprowadzać :x .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...