Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4 A1 U.V. ICS


Recommended Posts

Chce tuning dokonać żeby powiększył( poprawić , obecny mam ok.30m ) mi się zasięg repliki, mam obecnie 400-410 fps, prócz sprężyny nie było nic wymieniane.

Jeśli rzeczywiście masz te 400FPS i w Mce ICS z takimi FPSami masz 30 metrów zasięgu to masz coś MOCNO nie tak w replice, ja w stockowej Cymie z 330FPS (nawet gumka hopka stock) miałem grubo ponad 40 skutecznego 8O

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Jestem wręcz pewny, że to wnika ze smaru na gumce - pewnie psikał do komory bo kumpel "który się zna" na AEG'ach tak poradził, albo na kulki - nie wiem. Może też replika jest nowa, lub napsikał do zespołu cylindra jak wkładał sprężynę, wiem, że gumka jest zarzygana najpewniej, ale jeśli już wymieniać to można wstawić tą gumkę systemy i nie martwić przez następnę xx tys. cykli, że przestanie podkręcać na mrozie czy cuś no i wyeliminuje problem zarzyganej gumki, dystanser poprawi osiągi, lufa celność i po wszystkim będzie ponad 200% zasięgu obecnego.

Link to post
Share on other sites

Dystanser H Deep Fire'a, gumka Systemy, kulki 0,25 G&G i jeśli prędkość wylotowa, które podajesz jest prawdziwa to masz spokojnie 60-65m zasięgu.

65 metrów? Dziwne bo przy 600fps mam max 70 metrów, może dlatego że używałem dalmierza laserowego.

Kombinujecie jak koń pod górę. Gdyby kolega chciał wydać tysiaka na lekki tuning, są zestawy FTK które są dobre jeśli dysponujemy gotówką i nie chcemy robić 600fpsowej armaty.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ludzie, albo Wy źle mierzycie, ale 350-400 fps AEG z gumką Systemy, dystanserem H i dobrymi kulasami o odpowiedniej wadze, tutaj 0,23/0,25 to jest w każdym AEG'u te 60m spokojnie - wiem z doświadczenia. Może moja miarka źle pokazuje, ale wszystko mierzę dokładnie na płaskim terenie, bez przekłamań. Zresztą nie ma o czym dyskutować, sprawdźcie sobie sami.

Link to post
Share on other sites

Ale ja sprawdzałem, natomiast nie rozumiem Ciebie, 60 metrów to spory kawałek jak dla 400fpsów. Przy moich 600 powinienem walić na minimum 90 a jednak na 70 metrach można jeszcze coś trafić potem masz albo warunki pogodowe czyli ciśnienie, wilgotność powietrza i wiatr a na końcu jakość HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...