Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ak 74 Cymy - Podawanie kulek


Recommended Posts

Witam

 

Mój ak tj. w temacie nie podaje kulek z magazynkami do ak 74 zaś z magazynkami od 47 chodzi normalnie . Magazynki od 74 działają dopiero gdy wywale część która zatrzymuje kulki żeby nie wypadły z tej dziurki i kiedy wkłada się magazynek to powinna puszczać kulki ale nie działają. Czy to wina za krótkiej tej rurki co wystaje z repliki ?

Link to post
Share on other sites

Możliwe że masz źle odlany magazynek a dokładnie otwór w magazynku jest źle wyśrodkowany w stosunku do komory hop-up i w momencie podpięcia maga komora nie odblokowuje tej zapadni w magazynku zabezpieczającej przed wypadaniem ammo . Dokonaj pomiarów ,przesmaruj maga.Jeżeli to hi-cap to spróbuj zapadkę w magu zablokować tak aby była schowana podkręć sprężynę i sprawdź czy podaje.

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Trochę odświeżę temat. Mam podobny problem mam kilka magów i po zmianie Kałaszka na kałaszka magi nie podaja dobrze kulek. wpinają sie bez wiekszego problemu. Poprzedni karabin to była Cymka CM31B a teraz RK02 Boyka. Podejrzewam że komora jest trochę krótsza i nie odbezpiecza magazynka(nie odsuwa tego dzyndzla trzymającego kulki w magu). Myśle o zmianie komory na cymowską albi jakąś lepszą. Co o tym myślicie ewentualnie jaką komore polecacie do BOYKA?

Link to post
Share on other sites

Trochę odświeżę temat. Mam podobny problem mam kilka magów i po zmianie Kałaszka na kałaszka magi nie podaja dobrze kulek. wpinają sie bez wiekszego problemu. Poprzedni karabin to była Cymka CM31B a teraz RK02 Boyka. Podejrzewam że komora jest trochę krótsza i nie odbezpiecza magazynka(nie odsuwa tego dzyndzla trzymającego kulki w magu). Myśle o zmianie komory na cymowską albi jakąś lepszą. Co o tym myślicie ewentualnie jaką komore polecacie do BOYKA?

 

A nie taniej będzie dokupić magi ?? Moim zdaniem wyjdzie taniej :D

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Może warto podpiłować trochę "dzyndzel" blokujący kulki, lekko go skracając. Nie za wiele żeby dalej spełniał swoje działanie po wyciągnięciu maga.

 

I widzisz(<-To do autora) znalazł się pomysł i nawet nie musisz wydawać pieniążków tylko kawałek brzeszczota i poleciał.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

I widzisz(<-To do autora) znalazł się pomysł i nawet nie musisz wydawać pieniążków tylko kawałek brzeszczota i poleciał.

 

Pozdrawiam.

Nie masz pojęcia o czym Ty w ogóle piszesz, więc może przestań pisać, co? Ilością postów nie nadrobisz braku elementarnej wiedzy.

 

Może tak już zbanować to dziecko, żeby miało czas na naukę, bo się nudzi wybitnie i zamiast siedzieć z nosem w książce, siedzi z nosem w komputerze.

Link to post
Share on other sites

Nie masz pojęcia o czym Ty w ogóle piszesz, więc może przestań pisać, co? Ilością postów nie nadrobisz braku elementarnej wiedzy.

 

Może tak już zbanować to dziecko, żeby miało czas na naukę, bo się nudzi wybitnie i zamiast siedzieć z nosem w książce, siedzi z nosem w komputerze.

 

Boshe... Co ja znowu zrobiłem ?? - Po prostu przytaknąłem koledze wyżej w jego opinii, aby autor był bardziej pewny swego wyboru. No chyba lepiej jak powie 10 na TAK, a 9 na NIE, niż 9 na TAK i 9 na NIE

 

P.S @Tuksiak, nie wiem co ja znowu zrobiłem, lecz przepraszam. W szkole jestem wzorowy (nie chwaląc się - zostałem zmuszony do tego, aby to oznajmić) ja bez uczenia mam 4.75 średnią.

 

Pozdrawiam...

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam! Mam problem również z magiem do cm.031 tylko, że mój polega na tym że wystrzelę kilka strzałów-kulki leca potek kilka "pustych" strzałów i znowu lecą. Co z tym zrobić?

 

Musisz kręcić jak kolega towarzysz Chaos radzi, aż usłyszysz charakterystyczny "klik" - po tym już nie kręć więcej, mag w tym momencie jest nakręcony maksymalnie.

 

Jeżeli to nie podziała na podawanie kulasów to źle założona jest guma.

Link to post
Share on other sites

Właśnie tak robiłem i lecą 2-3 kulki przerwa i znowu... a jeśli gumka źle założona co mogę zrobić? sam się ustawi? Aha i była ona zakładana przez krakmanów razem z precka...

 

Rozebrać i złożyć dobrze. Tylko nie mów, że to Guarder bo dupa blada...

Link to post
Share on other sites

pomozecie mi??

 

Mam taki problem:

otóż, kiedy strzelam na auto jest dobrze ,przelaczam na semi, 1 strzal idzie a nastepne juz nie ,tzn naciskam na spust i slychac pstryk i nic. Mialem juz tak wczesniej,ale wystarczylo przelaczyc jeszcze raz na auto i byl git ,a teraz juz musialem okolo 10 razy przelaczac zeby w koncu zadzialalo. Czy moze to byc spowodowane selektorem ? jesli tak to co mam kupic i jak go wymienic

 

prosze o pomoc 8) 8-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...