Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta na broń boczną - jaka ?


Recommended Posts

Witajcie!

 

Obszukałem trochę forum i znalazłem nieco informacji na temat Berett różnych firm, ale pozwoliłem sobie napisać nowy temat.

Otóż interesuje mnie jakaś Beretta na boczniaka. Chciałbym żeby była to w miarę wierna replika (obowiązkowo bb, mile widziana replika full-metal).

Na broń jestem w stanie przeznaczyć kwotę ok. 350-400zł, gdyż jako że ma to być broń boczna - nie potrzebuję rewelacji za ~800-1000 zł.

 

Proszę o doradzenie mi w tej sprawie :)

 

PS. Przed przeglądnięciem kilku postów skłaniałem się na Full-metal od KJW, jednak przeczytałem więcej złego, niż dobrego na temat tego pistoletu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

KSC-KWA -wersja plastikowa, ma tka cyz inaczej metaliczny wydźwiek przy pracy zamka (w berettach są takie 2 metalowe bolce które słychać), poza tym całkiem ładnie działa. oczywiście TM będize o niebo lepszym rozwiązaniem. ALE

wsyzstkie beretty M9/92F są wadliwymi konstrukcjami do asg jeżeli chodzi o bezpiecznik (to co nam blokuje spust), do tej pory nie spotkałem się z replika w które bezpiecznik z lewej strony po paruset strzałach nie złapał by luzów, dzieje się tak od tego że jest on zazwyczaj trzymany pinami, zamiast śróbką, można to jednak naprawić bez problemu odrobiną kleju czy innego takiego wynalazku, albo też i usuwając go jeżeli z niego nie korzystamy.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ciekawą opcją obecnie jest jest wersja WE modyfikowana i dystrybuowana przez Socom Gear. Oznaczenia rangersów, bardzo solida konstrukcja, magi w standardzie marui, a do tego przejściówka do tłumika i kabura m12 gratis. Przesiadłem się na nią z KJW, który padł ze starości (w pistolecie psuło się już właściwie wszystko i nie było sensu naprawiać) i jest to bardzo odczuwalny skok jakościowy.

Link to post
Share on other sites

M9 z KWA-moja pierwsza replika, mam ją 3 lata a kupiłem ją z drugiej ręki. Jedyne co się zepsuło to wyrobiony zatrzask zamka, niestety tak to jest jak współpracuje metal z plastikiem. Ta sama wada wystąpiła w replice kolegi, z tym że u niego dodatkowo pękła sprężyna spustu. Zasięg i celność bardzo przyzwoite.

 

Literówka.

Edited by Brenten
Link to post
Share on other sites

m9 WE jest świetnie wykonana, bardzo celna, a na 1 naładowaniu idzie wystrzelić ok 70kulek spokojnie bez straty siły blowbacku (- dobre dozowanie gazu więc i pewnie prędkość wylotowa będzie stabilna)

PS

co do magów, marui są kiepskie do tej repliki (uszczelka maga przy "magazine lip", która ma bezpośredni kontakt z dyszą jest ok 1mm krótsza w magach TM i przez to sporo gazu ucieka na tych magach - standardowe WE lub socom gear będą o niebo lepiej sie spisywały, odczuwalny blowback będzie silniejszy i będą wystarczać na okolo 2x więcej strzałów a przy tym są nawet tańsze od TM) co nie zmienia faktu, że marujowskie jaki i inne (hfc, kjw, bell) będą pasować , tak jak i inne części do m9 w tym systemie gazowym więc nawet jeśli coś padnie (a raczej sie na to nie zanosi) to zawsze jest troche części na rynku którymi idzie coś nareperować

 

KSC (KSC-KWA) też robi dobre m9-tki SYSTEM 7 (spisują się podobnie do WE ...może ciutke lepiej ale nie ma jakiejś wielkiej przepaści między nimi) z tym że chyba są dość drogie

 

pozdro

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...