Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie się podobało, początek bitwy był trochę przy długi, niepotrzebne było to łażenie po terenie, brakowało "iskry" żeby wszystko się zaczeło, tak jakbyśmy wszyscy oczekiwali że "konflikt" można jeszcze rozwiązać pokojowo, ale potem już ruszyło i było extra, chaos z powodu małych opasek był spory, ale na prawdziwych wojnach też się mylą ...

 

pozdrowienia dla organizatora (zorganizować zlot to kawał roboty) i wszystkich którzy tam byli, wieczorkiem też było nieźle he he, zdrówka dla R.A.I. (nie mylić z włoską telewizją)

Link to post
Share on other sites

Pytanko - czy chcecie drugą część tego zlotu w przyszłym roku?

Myślę, że dało by się to zorganizować bez błędów, które wynikły podczas tegorocznego :)

W końcu człowiek uczy się na błędach - przyznam, zlot miał sporo wad, ale jako że był to pierwszy zlot organizowany przeze mnie można chyba przymknąć na to oko...

Czekam na odpowiedzi!

 

Pozdro i również dziękuje wszystkim, którzy przybyli :wink:

Link to post
Share on other sites

W sumie to zgadzam się z PA, ten rok ma jeszcze kilka miesięcy.

Poza tym w Kłominie do strzelania są budynki. A to oznacza że jest obojętne czy jesień czy zima, czy na drzewach i krzakach są liście czy nie, poruszanie się z budynku do budynku jest super. (i będzie super :wink: )

 

Czujecie to? Zaśnierzone miasteczko, cisza, wszystkim przymarzają palce do spustów...

Albo wersja ze śnierzycą, widać tylko na 15-20 metrów, aaaaah... rozmarzyłem się :)

 

W każdym razie strzelanie w Kłominie można by zrobić, nie musi być aż tak wielkie jak ostatnio - 30 operatorów ASG to już jest wygrzew :!:

 

Proponuję też przerzucić na ekipy (a także na samotnych strzelców - solosów) posiadanie 2 (słownie dwóch) kolorowych opasek: czerwona i niebieska o przepisowych rozmiarach, tak by organizator nie musiał ich załatwiać.

 

I tu zadanie dla SF Minimala - jako że masz dobrze obcykany regulamin: znajdź punkt mówiący o szerokości opaski dla przeciętnego europejskiego maniaka ASG. Żeby wyeliminować zapędy gości którzy wpadną ze sznurówką na ramieniu...

Link to post
Share on other sites
I tu zadanie dla SF Minimala - jako że masz dobrze obcykany regulamin: znajdź punkt mówiący o szerokości opaski dla przeciętnego europejskiego maniaka ASG. Żeby wyeliminować zapędy gości którzy wpadną ze sznurówką na ramieniu...

 

:lol: Huheheheheheheeeeee :lol:

Link to post
Share on other sites

Czujecie to? Zaśnierzone miasteczko, cisza, wszystkim przymarzają palce do spustów...  

Albo wersja ze śnierzycą, widać tylko na 15-20 metrów, aaaaah... rozmarzyłem się :)  

 

imho byłoby troszke zbyt niebezpiecznie w tym terenie bez widocznosci :wink:

Link to post
Share on other sites
I tu zadanie dla SF Minimala - jako że masz dobrze obcykany regulamin: znajdź punkt mówiący o szerokości opaski dla przeciętnego europejskiego maniaka ASG. Żeby wyeliminować zapędy gości którzy wpadną ze sznurówką na ramieniu...

Ehh, no comments. Jak dorosniesz to moze zrozumiesz pewne sprawy. Jesli masz jeszcze jakies zastrzezenia zapraszam na PW.

Link to post
Share on other sites
I tu zadanie dla SF Minimala - jako że masz dobrze obcykany regulamin: znajdź punkt mówiący o szerokości opaski dla przeciętnego europejskiego maniaka ASG. Żeby wyeliminować zapędy gości którzy wpadną ze sznurówką na ramieniu...

 

Rozumiem, ze zglosiles sie na ochotnika przygotowac oznakowanie dla OBU stron na nastepnym ZLOCIE (lub innej imprezie o zasiegu ponad wojewodzkim).

 

Krytykowac zawsze jest komu, a do roboty malo kto chetny.

 

Primohastat ja mam dobra pamiec, wiec i Ty nie zapomnij sie wywiazac z przygotowania oznakowania - bo inaczej bedziemy wiazac sznurowki

 

A co do komentarzy dot. slownika ASG - mysle MINIMAL, ze twoje wystapienie nie wnosi NIC do dyskusji. IMO nie ma znaczenia jak nazwiemy dana IMPREZE, wazne jest jak ludzie sie bawili.

Link to post
Share on other sites

Minimal - tam jest napisane co to zlot zmasg - czyli zlot WMASG - a nie cała Polska ASG to WMASG - są zwolennicy i przeciwnicy tej witryny.

Dlatego też możemy przyjąć, że był to zlot - w/g regulaminu alternatywnego. :wink:

 

Ps. mogę coś zorganizować "na szybko" - ale nie później niż do 26'go września - później zaczynam studia, a że to pierwszy semestr to niestety nie dam rady - z braku czasu.

Ewentualnie jeśli znajdzie się osoba chętna do zaplanowania zlotu - jestem w stanie udzielić informacji i numerów telefonów do osób, z którymi należało by się skontaktować.

 

 

Więc jak - robimy "strzelanie" powiedzmy na 30 osób w okresie do końca wakacji?

 

Jeśli tak to proszę o info kto by przyjechał.

 

Mogę zabrać 4 osoby jeśli podjadą do Piły.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...