Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

zlot3.jpg

 

Witam! Pojawił się pomysł, aby do zlotu pojazdów militarnych w Bornym Sulinowie dołączyć AirSoft - władze przyjęły ten pomysł bardzo optymistycznie i radośnie - mamy zapewnione spanie na hali sportowej - 20 - 22 sierpnia, jeden gorący posiłek dziennie.

 

Naszym zadaniem jest przeprowadzić pokaz AirSoft'u.

Wydelegowane zostały już osoby mające zająć się opracowaniem scenariusza pokazu (nie zdradzę kto, ale powiem, że są to ludzie znani i szanowani w środowisku maniaków).

 

Proszę wszystkich o przybycie na miejsce - tymbardziej, że po pokazach będziemy mogli postrzelać się na poligonie byłej armii radzieckiej i w Kłominie.

 

Po tym geście z naszej strony gmina Borne Sulinowo powinna udzielić nam i tak nieużywanego poligonu jako teren do budowy poligonu ASG - tym zajął bym się sam z pomocą mojej drużyny...

Najważniejsze, że jeśli wywrzemy duże wrażenie to będziemy mogli strzelać się w znakomitych warunkach - a do tego całkowicie legalnie!

Proszę Was o pomoc - o przybycie na ten zlot, nie zawiedźmy gminy, ludzi którzy chcą nas oglądać - tym bardziej, że od strony formalnej wszystko jest już załatwione. Mam podać jedynie w przybliżeniu liczbę osób jaka przybędzie...

 

Proszę - nie zmarnujmy takiej szansy...

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak - po pokazie załadujemy się w samochody i udamy się na strzelanie do Kłomina - oddalone o jakieś 20 km opuszczone miasteczko, o którym było już dużo...

Mam na tą okazję przygotowany scenariusz.

Link to post
Share on other sites

Zlot planowany jest na jakieś 50 - 60 osób, tak że liczba jest ograniczona - z powodu miejsc noclegowych i ilości darmowego jedzenia, które oferuje nam miasto.

Nocleg na sali gimnastycznej, tak że każdy bierze jakiś materac, śpiwór - czy jak tam chce się ułożyć.

W sobotę wieczorem planujemy urządzić wieczór integacyjny :wink: w jakimś lokalu - wybierzemy się tam jeszcze w celu porównania ofert i wybrania tej najkorzystniejszej.

Link to post
Share on other sites

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że jest nas co raz więcej.

Zarezerwowałem dla nas miejsca na ok. 50 - 60 osób.

Jedyne co będzie trzeba zrobić to podpisać oświadczenie, że jeśli coś zostanie zniszczone przez nas to osoba odpowiedzialna za ten haniebny czyn zobowiązuje się pokryć koszty usunięcia szkody.

Link to post
Share on other sites

Zlot rozpoczyna się o 16 w piątek.

Spotykamy się w Bornym Sulinowie przy hali sportowej - aby było łatwiej się znaleźć.

Nie jest to duże miasteczko więc każdy kto zapyta napewno trafi (jest przy głównej drodze)

 

Co do dojazdu - trasa wygląda następująco:

 

Dla jadących przez Piłę:

 

Wyjazd drogą na Gdańsk (droga nr 11)

Jedziemy cały czas prosto przez Dobrzycę, Płytnicę, Ptuszę, następnie przejeżdżamy przez przejazd kolejowy - jedziemy jeszcze jakieś 1,5 km i na połączeniu dróg 11 i 22 skręcamy w prawo - na Jastrowie, w Jastrowiu na głównym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcamy w lewo.

Jedziemy prosto aż do Sypniewa, gdzie skręcamy w prawo, drogą do końca wsi - na rozwidleniu w lewo i prosto.

Następnie jedziemy przez Nadarzyce aż do samego Bornego Sulinowa (proszę Was uważajcie na drodze od Sypniewa do Nadarzyc - jest kilka bardzo głupich zakrętów, które dostrzega się w ostatniej chwili, za Nadarzycami raz odleciałem samochodem - jest długa prosta, na której są 2 hopki - można pofrunąć - tymbardziej, że nawierzchnia jest bardzo dobra i zachęca do "depnięcia").

W Bornym Sulinowie wjedziemy do miasta - skręcamy w lewo na rozdrożu i jedziemy prosto aż do centrum, gdzie skręcamy w prawo - tam zapytajcie o drogę na halę sportową, która to będzie naszym HQ.

 

Starałem się jak mogłem opisać tę drogę - mam nadzieję, że nie sprawi Wam trudności trafienie na miejsce :)

 

Niezmiernie cieszę się, że jest nas co raz więcej!

 

Wszystkim dziękuję z góry za przybycie.

 

Ps.

 

Jako, że zdarzają się niedowiarki: TAK - zlot jest całkowicie darmowy, załatwiłem też darmowy nocleg w hali sportowej - więc możemy pograć w kosza, ping - pong'a, iść na siłownię czy do sauny - ale do podpisania będzie oświadczenie - każdy odpowiada za ewentualne szkody wywołane przez niego i zobowiązuje się pokryć koszta ich usunięcia.

Załatwiłem też jeden ciepły posiłek w sobotę i niedzielę - także darmowy.

W sobotę wieczorem będziemy się integrować w jakimś lokalu, który wyznaczę tydzień przed samym zlotem - wybiorę się aby zobaczyć jak przygotowany został poligon. W razie jakichkolwiek pytań proszę o PW, maila lub kontakt na kom: 0 600 906 992

Link to post
Share on other sites

Ja tytlko tak od siebie dodam, ze kruca QBS, pustynny burzu :lol: musze cie pochwalic, jak na nowego w airsofcie to jestes facet z inicjatywa, nie da sie ukryc, az czlowiekowi nie zal czasu spedzonego na radzeniu ci jaki aeg jest najlepszy ;) :lol: tak trzymac!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...