Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bozia rozumu nie dala?

I jak rozumiem czytac tez nie nauczyli...

 

Men, o co ci w ogole chodzi?

Skumalem w tym slowotoku tylko to, ze sie czepiasz tego, ze ktos ma fajny mudnur, giwerki wypasione i przyjkezdza poszpanowac.

Ale tego nikt nie napisal...

Znam ludzi, ktorzy jada na ten zlot od czasow keidy ty na chleb mowiles bep i gwarantuje ci, ze nie naleza oni do takich.

Zaraz mi pewnie powiesz, ze to wsio wyczytales miedzy wierszami...

 

ehh, ces't la vie

Link to post
Share on other sites

Panowie odpuście sobie bo się robi nieprzyjemnie. Ja jestem nowy i nie ukrywam mam co mam - żona mnie jebie że przepierdoliłem siano na wakacje. Ale mam to w dupie. Od stresów w robocie nabawiłem się Syndrom jelita drażliwego - dla nie wtajemniczonych to taka cholerna dolegliwość że flaki się przewracają i niewiesz kiedy luźną srakę walniesz w pory.

A ASG mnie tak odpręża że od miesiąca może dłużej jak się w to bawię nic mi nie jest. I niech tak pozostanie. Trza się dogadać, dość tego kórestwa na świecie. Albo się bawimy razem albo kórwa będzie dym.

Link to post
Share on other sites

Hehe jeśli chodzi o wchodzenei Wujowi Samowi w d u p ę to oświadczam, że ja przyjeżdżam do Bornego z właśnie taką myślą. Nie dość tego, to jeszcze będę na jego usługach bo mam zamiar się przebrać za Nicaragua Contras :P

Link to post
Share on other sites

Pyra, wisi mi to ile mosz lat.

30 czy 14, ale jednak myslec trzeba.

jesli o mnie chodzi to penie 80% moich mudnurow jest uzywana....

z lumpexu nawet mam DPMa i co z tego?

tak czy siak nichuja cie nie kumam.

 

a co do literowek, nie mam polskiego XP i cos mi sie ogolnie jebie z klawiatura.

Link to post
Share on other sites
Pyra, wisi mi to ile mosz lat.

30 czy 14, ale jednak myslec trzeba.

jesli o mnie chodzi to penie 80% moich mudnurow jest uzywana....

z lumpexu nawet mam DPMa i co z tego?

tak czy siak nichuja cie nie kumam.

 

a co do literowek, nie mam polskiego XP i cos mi sie ogolnie jebie z klawiatura.

 

Ja też, to się da ustawić (ustawiałem to przy instalacji).

Jestem specem w rozładowywaniu atmosfery 8)

Link to post
Share on other sites
Kapral synku, mam prawie 30 lat. nie mam dresu. mam mundur z lumpeksu, broń z drugiej ręki , pracuje jako spawacz . jeszcze informacji?

 

jest takie powiedzenie:

 

- kto nie chcial nosic teczki, bedzie nosil woreczki -

 

wybacz, ale to twoj problem - z punktu socjologicznego napewno wazny, ale my generalnie mamy to w dupie. Nie przenos prywatnych problemow na lono ASG.

 

Baw sie i daj sie bawic innym

 

ps. pisze bez polskich znakow, bo tak

Link to post
Share on other sites
Brr dojebaliście mi....

A prywatnie Hargin to się właśnie uczę, a to z woreczkami z "socjologicznego" punktu widzenia nie było miłe. Jeden kolo mówił o nas że jest to zabawa dla sfrusrowanej, bogatej młodzieży która się wyżywa w polu z powodów rodzinnych. Był to profesor z pewnej renomowanej uczelni. I co wy na to? Bawcie się dobrze

 

Ad1. czlowiek uczy sie cale zycie, problemem jest czy dwa razy popelnia te same bledy

 

Ad2. mysle, ze Twoj profesor byl chyba z wydzialu ginekologii, bo ciekawe skad czerpal material pogladowy? Chyba z Twoich wynurzen. Bogata mlodziez? Kur.. wiekszosc ludzi ma ponad 20 lat, pracuje, a znakomita czesc chowa juz swoje potomstwo... gdzie tu mlodziez widzisz??

 

A co do POKAZOW! Odrazu mowie, kto nie wystapi BUCE, ZYDZI i MASONI, KOMUNISCI, BIEDACY, MLODZI DEMOKRACI, NAZISCI ... zeby nie bylo, ze tylko ci bez aegow.

Link to post
Share on other sites
Jeden kolo mówił o nas że jest to zabawa dla sfrusrowanej, bogatej młodzieży która się wyżywa w polu z powodów rodzinnych.

To ciekawe i miłe, że określa mnie mianem bogatej młodzieży. Podziękuj mu serdecznie za odmłodzenie mnie i wzbogacenie. Podziękuj mu od mojego synka i żony. A co do mojego sfrustrowania hmmm to powiedz mu, że jest stetryczałym, zaściankowym idiotą, który sam bawił się niestety tylko bronią zrobioną z patyka więc niech nie zazdrości.

Był to profesor z pewnej renomowanej uczelni. I co wy na to?
Gówno. Właśnie dlatego odszedłem z uczelni i nie robiłem doktoratu, żeby się więcej z takimi nie zadawać.

PA.

Link to post
Share on other sites

Cholera ten wątek jest jakiś felerny... Panowie, wyluzujcie... Pyra wierzę że wstałeś lewą nogą z łóżka i jesteś nadal starym dobrym Pyrą którego wszyscy znamy i lubimy.

 

Ja - jeśli pojadę do Bornego to po to żeby się Dobrze Bawić a do tego wystarczą porządni ludzie co już chyba jest zaklepane (kaprawy małpi uśmiech w kierunku Gęsi). I naprawdę nie potrzebujemy tu zatruwania atmosfery...

Link to post
Share on other sites

Pyra wybacz, ale w pokazie mają brać udział właśnie ci najlepiej wyposażeni i najlepiej wyszkoleni - tylko dlatego, że jak to napisał Giers "Jest to na pokaz" - ma się podobać ludziom!

 

Zauważ, że jest to jedynie chwila całego zlotu - a podczas samej strzelanki możecie nawet rzucać w siebie kulkami - naprawdę mnie to nie obchodzi kto jaką ma broń i nie poniżam nikogo za to, że biega z pompką!

Ot np. Hardball - tania a bardzo fajna broń.

Ci, którzy jeszcze nie zrozumieli - pojmijcie to, że pokaz nie jest dla nas! Jest dla widowni a jego celem jest pozyskanie terenu na budowę poligonu ASG - poligonu dla Was!

 

 

Pyra - podjąłem się organizacji tego zlotu niemalże sam - wybacz, że nie sprostałem Twoim oczekiwaniom - nie znaczy to jednak, że nie podejmę się organizacji innych zlotów - zawsze coś komuś będzie nie na rękę - takie już jest życie...

 

Proszę Was - zakończmy tę kłótnię - mam nadzieję, że wyjaśniłem, dlaczego w pokazie biorą udział takie a nie inne osoby.

 

UWAGA! NIE JA BĘDĘ WYBIERAŁ OSOBY, KTÓRE UCZESTNICZYĆ BĘDĄ W POKAZIE! ZROBIĄ TO OSOBY, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZEMNIE WYDELEGOAWANE DO PRZYGOTOWANIA POKAZU!

Link to post
Share on other sites
UWAGA! NIE JA BĘDĘ WYBIERAŁ OSOBY, KTÓRE UCZESTNICZYĆ BĘDĄ W POKAZIE! ZROBIĄ TO OSOBY, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZEMNIE WYDELEGOAWANE DO PRZYGOTOWANIA POKAZU!

Jak nie prośbą i groźbą, oszczerstwami też nie, to może łapówką :roll:

Link to post
Share on other sites
A co do POKAZOW! Odrazu mowie, kto nie wystapi BUCE, ZYDZI i MASONI, KOMUNISCI, BIEDACY, MLODZI DEMOKRACI, NAZISCI ... zeby nie bylo, ze tylko ci bez aegow.

To kto ma wystąpić, bo nikomu nie przepuściłeś :P

Przegapił jeszcze cyklistów, ale ciii bo dopisze ;)

 

Na sobotę pojawi się jeszcze +- 5 osób ze Szczecina

Link to post
Share on other sites

tak tylko dla porzadku, przedstawie jaka to wiadomosc otrzymalem od kolegi PYRY:

 

chyba z twoich psi wymazie. pisze durniu jak nas inni widzą, nawet nie potrafisz napisać skąd jesteś. przeczytaj dokładnie co napisałem od początku i pomyśl, to nie boli. Może sie załapiesz na parkingowego, pizdo

 

no comments

 

szkoda, ze go nie bedzie :evil:

Link to post
Share on other sites

Przepraszam wszystkich których uraziłem/obraziłem, Gorbacz ma racje miałem podły dzień i chciałem sie wyżyć , Tylko dlaczego na kumplach z którymi sie jedwabiście bawie , tego nie wiem. Harkin, być może sie zjawie. Wtedy na pewno coś wypijemy i dojdziemy do porozumienia. Jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Pyra - jeżeli masz takie dni kiedy chcesz się wyżyć, to proponuję dla dobra twojej przyszłej rodziny (którą może kiedyś założysz) idz się przebadaj dobrze, żebyś pewnego dnia nie obudził się z krwią na rękach i nie zastanawiał się co robiłeś dnia poprzedniego.

Pozdrawiam Cię i następnym razem wcześniej spostrzegaj swoje problemy emocjonalne

PA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...