Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zamiennośc głowic cylindra


Recommended Posts

Co by nie było OT. to się tak spytam - jak zmodyfikować BU od P90 by wlazł do M14? Pomijając problem, nieodpowiedniego typu cylindra i dyszy.

Gdzie Ty widziałeś BU do P90? Z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem. Widziałem różne FTK, ale zestaw cylindra w każdym z przypadków to NB, a nie BU. Myle się?

 

EDIT: Ok, zwracam honor - Modify ma BU do P90 ;)

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Całkiem niedawno miałem przyjemność grzebania w M14 G&G i tak szczerze mówiąc nie zauważyłem nic, co mogła by Cyma przebić :roll:

Ciężko dostępna niestandardowe magazynki po 85zł za sztukę. Brak wersji oliwkowej z ładną fakturą łoża. Brak innych głowic cylindra niż firmowe (i nie wiem czy nie jest podobnie z dyszami). Nie mam pewności czy to prawda ale słyszałem jakoby tłumik płomienia i lufa były jednością przez co nie da się założyć tłumika dźwięku (aczkolwiek tu nie pamiętam czy tyczyło się to zwykłej czy SOCOM).

Powody które dla mnie kompletnie i definitywnie przekreślają M14 od G&G.

Link to post
Share on other sites

A do M14 to może wsadzisz?? Nie ma zębatek. Owszem, jest na to sposób ale to już inna bajka. A co do tego że P90 jest troszkę dłużej na rynku - może i jest, tylko klientów na borki do M14 na pewno byłoby więcej niż na borki do M14. Pomijam już że montowanie borka do tak krótkiej repliki która IMHO nadaje się głównie do budynków mija się z celem.

PO co Ci borek w M14 G&G? Przy M170 mam stabilne 600fps :) Wystarczy taka moc ;) Nie każdemu ale jest znośna jak na karabin "wyborny" :P

 

Jak ktoś chce wstawić borek do M14 G&G proszę o sprawozdanie. O ile wiem, to głowice cyl. M14 G&G produkuje tylko G&G a co może jedynie pasować tam to gł.cyl. V.7 po uprzednim przetoczeniu.

Warte to tych paru FPSów?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...