Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

u mnie magazynek nawet po wymianie górnego zaworu i zabawy z uszczelkami puszcza gaz coś chyba nie wymiarowe może felerna partia ,tylko że ja mam wersje bez oznaczeń na zamku ...

dolna zatyczka maga z zaworkiem po uszczelnieniu teflonową taśmą nie puszcza gazu

 

 

a na magu od kjw działa znakomicie :)

 

ps. czu u was też okładziny chwytu mają metalowe dociążające wkładki ?

chyba TM takie ma

Edited by Tchames
Link to post
Share on other sites
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dlaczego sądzisz, że felerna partia i gdzie pisze, że będą lepsze? To jest jak z bellem- jak sobie zrobisz tak będzie strzelało. Bell też miał ze 2 generacje swoich coltów i różniły się niewielką liczbą dokonanych modyfikacji. Plus dla tercela, że jest solidny i mocno kopie a nawet posiada oznaczenia (lekki grawer jest odczuwalny, można powiedzieć, że oznaczenia zostały wydrapane i pomalowane). Nie mam z nim takich problemów jak z berettą bella :D

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No i jest pierwszy fatal error, magazynek się rozszczelnił dosyć mocno, samo dokręcenie nic nie daje a element na górze magazynka (takie 2 skrzydełka) odpowiedzialny za podawanie kulek najzwyczajniej dziwnym trafem się złamał. Swoją drogą ten plastik był bardzo "elastyczny". Ktoś wie gdzie można go dostać? Chodzi o to: http://yfrog.com/eukscmagm1911j

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niestety porwałem się z motyką na słońce i kupiłem 2 magazynki do 1911 od WE. Dopiero teraz zobaczyłem, że mają różnice konstrukcyjne jak np. szerokość, uchwyt przeładowania montowany po lewej w WE a po środku w Tercelu. Podsumowując: Jeżeli chcesz strzelać z Tercela to kup magi Marui :uśmiech: Może i się da jakoś przypiłować pistolet wewnątrz żeby pasowały ale nie chcę niszczyć wspaniałego tworu jakim jest 1911 Tercel

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Stałem sie szcześliwym posiadaczem colta tercela.

 

Cóż ja mogę powiedzieć. Jestem zaskoczony wykonaniem, spodziewałem sie czegoś gorszego. Zamek ma lekki luz jedynie.

 

Sprawy techniczne, jako, że kupiłem go używanego to spodziewałem się, że coś może być nie tak. Okazało się ze magazynek jest nieszczelny jak nie wiem. Rozebrałem, napsikłem olejku silikonowego bo uszczelki były such jak pieprz i po dwóch kolejnych nabiciach już nie ucieka.

 

Kolejny problem to hop-up, praktycznie nie działa, a właściwe to nie działa regulacja. Tu mam prośbe do was, czy ktoś wie jak wyciagnąc zespól komory HU i lufy wewnętrznej z lufy zewnętrznej?

 

Gumka hopa i tak pojdzie do wymiany, górna uszczelka magazynka także, zastanawiam się jeszcze nad "muzzle loaderem" czy to coś zmieni.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...