Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprecyzuj. Zwłaszcza cenę.

 

Mam wrażenie, że chestrig Arktisa mieści magazynki do AK, ale to tylko wrażenie, a nie mam możliwosći sprawdzenia. Bywa dostępny na Allegro po ok.100zł.

 

Generalnie masz kolego problem, Brytyjczycy nie przewidzieli korzystania z karabinków systemu AK, i oporzadzenie dla nich robione odpowiednich łaodwnic nie ma.

IMHO najsensowniej będize kupić coś od krajowych krawców. Coś modułowego, w DPM i z odpowiednimi ładownicami. Wybór na rynku, na szczęście, jest. Tylko kwestia ceny.

Link to post
Share on other sites

no może i wejdą, ale nie bardzo widzi mi się chestrigg...

 

na miwo praszka jest kamizelka KP-8 za 135zł tak myślę że tą bym kupił i potem bym sobie kompletował ładownice. Tam jest możliwość wyboru kamuflażu i jest też DPM, czyli mogę sobie sprawić i kamizelkę i ładownice na magi od ak w DPM'ie tylko czy to wpływa jakoś na cenę że wezmę w innym kamuflażu???

Edited by bubolec_911
Link to post
Share on other sites

@ Kalashnikov - tak, dokładnie toto miałem na myśli.

 

@ Bubolec - będzie o całą złotówkę droższe :) To niezły wybór - dłuższą chwilę biegałem w KP-9 (prawie to samo + panel tylny). Tera sztuką będize dobrać do tego rozsądnie łaodwnice - na szczęscie, jak zauwazyłeś, da się je dokupować sztuka po sztuce :)

Link to post
Share on other sites

Forumowy Order Uśmiechu, mówiłem! Znów zmieniłem gatki ze śmiechu.

 

bubolec_911 przestań pisać posty które mają namawiać ludzi do potwierdzenia twoich zachcianek i utwierdzenia cię we własnych, bzdurnych, poszukiwaniach. Sprzęt i oporządzenie kosztuje o wiele więcej niż obsrana replika. Nie oszczędzisz na tym polu. Jeśli chcesz koniecznie to wpisz na allegro "FLC", na Miwo kup ładownice AK w DPM i przykryj nimi woodland w dolnej partii kamizelki. I błagam cię, przestań miauczeć na forum - jeśli nie uzmysłowisz sobie , że przed tobą dopiero początkowe wydatki to kariery w tym hobby ci nie wróże.

Link to post
Share on other sites

@ Wukasz - moje posty nie mają na celu namawiania ludzi do moich zachcianek, ale nie chcę wyrzucać kasy w błoto bo to ma być tylko tymczasowe rozwiązanie na 3-4 miesiące...

 

@ gall_anonim - nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami że mam 14 lat i niby nie jestem doświadczony w militariach, bo Ja zajmowałem się tym wszystkim kiedy Ty oglądałeś królika baksa i jeździłeś na nocniku...

Link to post
Share on other sites

@ gall_anonim - nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami że mam 14 lat i niby nie jestem doświadczony w militariach, bo Ja zajmowałem się tym wszystkim kiedy Ty oglądałeś królika baksa i jeździłeś na nocniku...

 

To skoro jesteś taki obcykany i od tak dawna się tym zajmujesz to po co ten temat?

Edited by MartiN_BB
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...