Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z wyborem (no i kasą) więc proszę o Waszą opinię.

którą z tych snajperek wybrać (zdaję sobie sprawę że każdą trzeba wyposażyć w inny HP i lufę precyzyjną. :killer:

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajpers...em_agm-796.html

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajpers...10_jg-1658.html

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajpers...e_a_k-1557.html

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajpers...m_well-748.html

 

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajpers..._well-1256.html

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=451

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=450

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product...products_id=409

 

Przepraszam za taki rozrzut cenowy i jakościowy ale sam nie wiem co wybrać.

Będę zobowiązany za każdą pomoc.

Link to post
Share on other sites

z tych co wrzuciłeś

żadną

 

 

no chyba że chcesz dołożyć jeszcze jakieś 1.5 k plnów celem tuningu

(po tuningu zostanie ci z tych "snajperek" osłona lufy i kolba)

 

jeżeli zaczynasz przygodę z asg sensowniejszym wyborem do posnajperzenia będzie m14 cymy (elektryczne)

 

 

aaaaaaaaaa i odpuść sobie jakiekolwiek kontakty ze sklepem taniemilitaria

 

jeżeli chceswz coś więcej wiedzieć o snajperkach i snajperzeniu na początek poczytaj

temat o snajperkach w przyklejonych działu dla początkujących a potem obszerny dział snajperski

życzę miłej zabawy w asg

A.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

z tych co wrzuciłeś

żadną

no chyba że chcesz dołożyć jeszcze jakieś 1.5 k plnów celem tuningu

(po tuningu zostanie ci z tych "snajperek" osłona lufy i kolba)

 

jeżeli zaczynasz przygodę z asg sensowniejszym wyborem do posnajperzenia będzie m14 cymy (elektryczne)

aaaaaaaaaa i odpuść sobie jakiekolwiek kontakty ze sklepem taniemilitaria

 

jeżeli chceswz coś więcej wiedzieć o snajperkach i snajperzeniu na początek poczytaj

temat o snajperkach w przyklejonych działu dla początkujących a potem obszerny dział snajperski

życzę miłej zabawy w asg

A.

 

 

a niby w przypadku innych snajperek to co zostaje jak nie obudowa ?

 

z tego co podałeś to "podobno" bar10 JG się nadaje pod snajperkę jako że części są wymienne z VSR-10.

 

podobnie jeśli chodzi o SWD z tym że tu przy mocniejszej sprężynie możesz mieć problemy z przeładowywaniem tego ustrojstwa.

 

myślę, że zawęziłem Ci obszar poszukiwań a teraz opcja -> szukaj

Link to post
Share on other sites

 

jeżeli zaczynasz przygodę z asg sensowniejszym wyborem do posnajperzenia będzie m14 cymy (elektryczne)

 

Niby ok i cena nie jest wcale wygórowana ale powiedz mi co ta broń z 350 fps ma wspólnego z snajperką bo nie czaję.

 

Wolałbym sprężynkę gdyż w moim odczuciu ma więcej wspólnego ze snajperzeniem niż elektryk. :killer:

 

Bocian z tym co mówisz to i faktycznie mój wybór miał paść właśnie na Bar 10 lub SVD.

Z Barem to nie wiem ile byłoby grzebania ale z tego co wiem to w SVD do (prawie) pełni szczęścia wystarczy wymienić lufę na precke i HP na czarne lub sylikon oraz dokupienie magazynków LK.

Co Ty na to?

Link to post
Share on other sites

Przyjacielu ale mi chodzi o snajperkę. Nie powiesz mi że M14 z 330fps będzie lepsze od kałacha z 400 fps. Jaki będzie tego zasięg - do 45m może ciut więcej.

Z tego co czytałem właśnie u nas na WSAG to SVD po tych zmianach o których pisałem potrafi walić powyżej 60m.

 

Potrzebuję rady a nie uświadamiania mnie że gdy ja wywalę ze sprężynki jedną kulkę to Ty w tym czasie 10.

Link to post
Share on other sites

Przyjacielu ale mi chodzi o snajperkę. Nie powiesz mi że M14 z 330fps będzie lepsze od kałacha z 400 fps. Jaki będzie tego zasięg - do 45m może ciut więcej.

Z tego co czytałem właśnie u nas na WSAG to SVD po tych zmianach o których pisałem potrafi walić powyżej 60m.

 

Potrzebuję rady a nie uświadamiania mnie że gdy ja wywalę ze sprężynki jedną kulkę to Ty w tym czasie 10.

 

 

To ja ci powiem, że po wstawieniu do M14-stki precki, dobrej gumy i ewentualnie springa dobrego, masz luzacko te 60 metrów...pozatym, ja ze swojej M4-ki walę na tą odległość a nie jest to "snajperka"...

Link to post
Share on other sites

Nie ma snajperki za min. 1000 zł, nie umiesz korzystać z forum kolego, od tego mamy dział dla zielonych, od tego mamy opcję szukaj !!

jeszcze jedno. zadaj sobie kilka pytań.

 

- Po kiego czorta założyłeś ten temat, jak z góry już wiesz że nie posłuchasz żadnej sensownej wypowiedzi, która nie jest po twojej myśli założona ?!

 

- Czy czytałeś regulamin naszego forum ? bo z twoich wypowiedzi wynika, że NIE czytałeś regulaminu forum.

 

- I zasadnicze pytanie !! czy skończyłeś 18 wiek życia ? po twoich wypowiedziach można wnioskować że brak ci rozumu po pierwsze, po drugie nie jesteś samo krytyczny, brak sensu w twoim poście.

(Sam nie skończyłem 18-stki , ale staram się słuchać rad i przyjmować krytykę. :))

 

- NAJWAŻNIEJSZA RZECZ !! My cie nie namawiamy żebyś kupił coś innego bądź w twoim odczuciu zniechęcić cię do ASG, ale ASG tak samo jak paintball jest kosztowną zabawą. I zastanów się czy dalej chcesz się w to bawić, czy zrezygnujesz z tej zabawy i przestaniesz upszykszać się innym ludziom. Pozdrawiam P.

Link to post
Share on other sites

No i o to mi chodziło. Dla sprostowania mam 25 lat i więcej oleju niż Ci się wydaje.

 

Wnioski:

 

- jeżeli chcę snajperkę to muszę się przygotować na zakup czegoś powyżej 1000 zł

- jeżeli kupię jakieś M14 lub M4 to będę miał w zasadzie to samo co z tych snajperek do tysiaka.

 

Wyszło na to jeżeli kupię jakieś M4 lub AK japońskiej firmy to te chińczyki mogą się schować. Dzięki za rady.

 

Ps. Czytam forum i dlatego napisałem ten post.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza rzecz. :)

Nie snajperka tylko replika karabinu snajperskiego :) z tego wynika że,

- Brak ci słownika.

- Od tego mamy Airsoftowe przedszkole (dla niekumatych Jestem Zielony) i dział poświęcony snajperzeniu. Jak byś przeczytał łaskawie ten dział to byś wiedział że te marne "repliki" za 300 zł można kupić 8 latkowi na komunię. :)

Pozdrawiam P.

Edited by Powel94
Link to post
Share on other sites

olej w głowie nie warunkuje czytania ze zrozumieniem

 

- jeżeli chcesz mieć snajperkę musisz się nastawić na wydatek rzędu

2000 złotych (snajperki nie kupisz w sklepie)

- jeżeli kupisz m14 lub m4 i włożysz w nie te 1000 będziesz miał to

samo co ze snajperki za tysiaka

 

dobrze że kupisz markową replikę bo będziesz miał lepszy zasięg i supienie niż z replik chińskich (mimo że chinole mają więcej eFPeSów)

dalej będę cie namawiał do czytania wątków snajperskich ,bo może dowiesz się czegoś nowego i skończysz z tą dziecinną irońją urażonej księżniczki

 

sprężynowe snajperki klasy 400 złotych w wersji surowej nie nadają się do pełnienia swojej roli (snajperki znaczy) gdyż:

-brak im zasięgu (mimo mocy rzędu 490-550fps są tak nieszczelne że te

efpeesy idą w powietrze nie w kulkę)

- brak im skupienia (właśnie brak dobrej lufy)

-brak im powtarzalności (mój warrior miał 4o fps rozrzutu przy

kolejnych strzałach)

 

mój warrior po włożeniu w niego 8 stów czyli lufy wraz ze stabilizatorami, komory hopa i porządnym uszczelnieniu ma już skupienie i powtarzalność ale zasięgiem nie przekracza jeszcze w zasadzie zasięgu elektryka

więc służy jeszcze jako puszkobujca na spotkaniach towarzysko-rekreacyjnych

sądze że po kolejnych 5-8 stówach na wymianę tłokai sprężyny i mechanizmu spustowego będe mógł go wziąć i użyć jako snajperki

 

 

tak że nie zrzymaj sie bo nikt tu nie ma na celu dowalania ci tylko próbują ci przekazać sensowną wiedzę

wielu początkujących zacina się na snajperki i po dwóch trzech miechach kończy zabawę lub sprzedaje snajperkę i kupuje elektryka

zobacz

komis jest pełen ogłoszeń o sprzedaży mało używanych warriorów barów czy swd

jak już pisałem jeżeli chcesz posnajperzyć kup m14 cymy

dlaczego

dlatego że przy całkiem niezłej jakości pozwoli ci postrzelać parasnajpersko (oczywiście po wymianie lufy na preckę gumy na porządną i doszczelnieniu zestawu) a w razie konieczności dza ci możliwość pociągnięcia serii

Link to post
Share on other sites

Arend mówisz rzeczowo. Dlatego też twoje uwagi wziąłem sobie do serca i zrezygnowałem z zamiaru bawienia się w kampera.

Jeżeli mój ostatni post odebrałeś jakoś inaczej niż tylko skruchę i wyciągnięcie konkretnych wniosków to przykro mi bo tak nie miało być.

Myślę że jesteś profesjonalistą więc pójdę za twoimi radami. 8-)

 

Ps. Ostatnie zdanie było dla Powela94 bo chyba cierpi na manię wyższości, bądź jakiś inny problem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a przepraszać i się skruszać nie masz powodu

profesjonalistów też sporo tutaj większych niż ja

 

a i Powel też w miarę jego możliwości spokojnie (sory M. :mrgreen: )

daje do zrozumienia że powinieneś poczytać forum a wtedy uniknołbyś cierpkich odpowiedzi na pytania zadawane tutaj naprawdę wiele razy

 

miłej zabawy życzący

Link to post
Share on other sites

Pare spraw :

 

- AEG nigdy nie będzie lepszy od sprężyny jako karabin snajperski !

- to fakt ze niektórzy napalają się na snajperstwo bo się naoglądali filmów a jak przychodzi co do czego to z tego rezygnują. Ja np. zacząłem od snajperki i mam na chwile obecna 4 repliki snajperskie i jedna szturmowa, i raczej się to nie zmieni.

- tworca tematu nie napisal nigdzie ze ma na to 1000 zl, tak samo nie prawda jest, ze trzeba wydac 2000 zl.

 

Patrząc na moja VSR ceny wyglądały tak :

 

VSR11 HFC - 400 ( kupowałem po ok 600 jak tylko się w polsce pojawiły ale to było ok 3 lata temu )

zero trigger - 500

lufa - 200-220

HU - 50-60

sprężyna - 80-90

 

łącznie ok 1200-1300 zl wiec sporo mniej niz 2000 zl. A z tego naprawdę można się już nieźle pobawić, po prostu w jedne repliki trzeba wsadzić więcej w inne mniej.

no do tego co prawda jeszcze luneta ale to w zależności od tego co kto lubi.

 

jeśli nie jesteś przekonany to fakt M14 będzie dobrym wyborem... chociaż jak dla mnie jest mało wygodna (za gruby chwyt za spustem jak dla mnie). Inaczej poleciłbym Bar 10.

 

pzdr.

Bocian

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

W sumie w tej chwili tanim karabinem wyborowym może być SWD od AtoZ'a (1255 zł na SpecShopie - chyba wyprzedają :P ) do tego nie całe 100 zł na sprężynę i jest, bo nic nie musisz wzmacniać, a od razu masz jakąś preckę (którą lepiej wymienić w przyszłości).

 

Ale i tak zgadzam się, że lepiej M14 kupić na początek ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

- AEG nigdy nie będzie lepszy od sprężyny jako karabin snajperski !

Chyba Ty.

 

Takie małe porównanie cenowe: L96 Warrior vs Sr 25 [P&J]

L96 / Sr25

Stock: 544,00 PLN / / 799,00 PLN (wersja snajperska)

Komora HU: 299,00 PLN (PDI APS96) 219,PLN (LL Neo) <-- najlepsze na rynku

Lufa: 299,00 PLN 650mm Promyk

Gumka: 49,00 PLN Systema

Cylinder: 398,00 PLN (LL) / 0,00 PLNStock (ze względu na dobre osiągi)

Tłok: 150,00 PLN (LL) / 89,00 PLN (Ca żółty)

Głowica tłoka: 49,00 PLN (LL) / ----

Głowica cylindra 79,00 PLN (LL) / Stock

Spust: 819,00 PLN (LL) / 49,00 PLN wymiana kostki stykowej i przełącznika trybu ognia.

Mosfet i kable: --- / 200,00 PLN

Zębatki: --- / 190,00 PLN (CA stalowe)

Batka: --- / 89,00 PLN LiPo 11,1 Turnigy

Silnik: / 179,00 PLN ICS m140

Spring: 89,00 PLN m170(Guarder) / 9,00 PLN m150 (Guarder)

Moc: stałe 604fps (chinol body) / stałe 580fps

-------------------------------------------------------------------------------------

Cena: 2775,00 PLN / 2080,00 PLN

 

Obie repliki miałem/mam i różnica zasięgu jest minimalna za to: Srka jest AEGiem (bez pieprzenia sie z przeladowaniem), dzieki GB v2. long można wsadzić mocne sprężyny (na allegro byla jedna z m190) oraz części są tanie.

Edited by Janek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...