Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur AT gdzie można dostać?


Recommended Posts

Dziś dzwoniłem do KIRYSA. Szyją także w detalu. Pani powiedziała mi że czasem kombinezony "metro" bywają nawet od ręki 8O ale akurat żadnego nie było. Uszycie kombinezonu na zamówienie wymaga przedpłaty i kosztuje około 240 zł. Mogą także uszyć w tym kamuflażu komplet(spodnie + bluza) w kroju polskiej US-ki.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Dziś dzwoniłem do KIRYSA. Szyją także w detalu. Pani powiedziała mi że czasem kombinezony "metro" bywają nawet od ręki 8O ale akurat żadnego nie było. Uszycie kombinezonu na zamówienie wymaga przedpłaty i kosztuje około 240 zł. Mogą także uszyć w tym kamuflażu komplet(spodnie + bluza) w kroju polskiej US-ki.

 

Pozdrawiam!

 

ja wlasnie sprzedaje kombinezon z Kirysa... ciut taniej

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

od dawna plamiaki szyje Kirys z Wawy w cenie chyba ok 250-300 zl. Ja swoj kupilem na allegro za 150 zl :D uzywany ale w idealnym stanie i oryginal a nie podroba :)

 

a co do ww. linku to podoba mi sie tekst "oryginal SWAT"... ciekawe co to oznacza :) bo np. LA SWAT uzywa granatowych BDU :) choc jestem przekonany ze wsrod setek SWATow w Stanach znajda sie takie z czarnymi kombinezonami :)

Link to post
Share on other sites

Co do linka z militaryarea. Zworccie uwage na material. Sklad charakterystyczny dla niemickich i polskich podrobek BDU. Mam takie i ocenic moge... beznadziejny material...juz wolalbym na allegro poszukac jakiegos kombinezonu.

 

Navy ostatnio widzialem foty SWAT, podpisalne jako LA SWAT, w zielonych ciuszkach. Fotki z wiekszej odleglosci robione wiec nie doczytalem sie po naszywkach czy to prawda.

Link to post
Share on other sites

eee sorry, powalilo mi sie Los Angeles z Las Vegas.... :?

Gupi ja....

 

EDIT

Zas jako zielone ciuszki rozumiem zielone ciuszki. Czy woodland jest zielony? Zielony to taki policyjny zielony, bo na pewno nie jest on khaki ani pod OD tez nie podpada (przynamniej dla mnie, ale ja czesto nie odrozniam kolorow :) ). Innymi slowy ten kolor, ktory kojarzy cie sie z biurami szeryfa i ich SWATami

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...