Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Medal of Honor w Afganistanie


Recommended Posts

Właśnie skończyłem singla. Co tu dużo gadać, świetna gra, warta każdej chwili, wyładowana akcją po brzegi z zachowaniem realizmu (oczywiście na poziomie gry, to nie ARMA). Gdybym miał wskazać najlepszą misję wskazałbym wszystkie z małym naciskiem na snajperską bo takiego mam fioła :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gralem, skonczylem, 6/10.

Gra nie powala ani nie zachwyca, jedynym plusem jest klimat no i oczywiscie fabuła zaczerpnieta z prawdziwych operacji, jak np red wing czy anakonda, ale to zamalo jak na "taką" gre. Multi od DICE nawet nie tykam ;)

Aha no i dzwieki - bron, eksplozje, jak dla mnie mocna 9 ;)

Link to post
Share on other sites

Fajny single, tylko krótki i łatwy. Skończyłem na najwyższym poziomie w 4 i pół godziny. Grafa na PS3 to porażka. Doczytujące się tekstury i zęby na krawędziach straszą na każdym kroku. Mowa tu o trybie singleplayer, bo w multi wygląda świetnie, porównywalnie z BC2. W grze jest pełno różnego rodzaju glitchy i niedopracowań. Raz nie mogłem iść dalej, bo w kącie mapy zapodział się ostatni bojownik do ubicia, uruchamiający najwyraźniej skrypt otwierania drzwi przez jednego z współtowarzyszy. Śmiesznie latające ciała (100m i wzwyż :P), głupie AI przeciwników jak i towarzyszy. Aczkolwiek to chyba jedyna gra w jakiej ziomki sterowani przez kompa odwalają kawał roboty za ciebie.

 

Spolszczenie porażka! Takie głupoty miejscami tam są powypisywane, że szok. I nie mam tu na mysli błędów w terminologii, lecz np. pomylenie liczby pojedynczej z liczbą mnogą, kiedy rozmawiają sobie wojacy. Jakby to się zdarzyło raz, to spoko, ale takich baboli jest od groma.

 

W multi pograłem ze dwie i pół godzinki. Kląłem przed telewizorem co pięć sekund, a to przez panów snajperów, którzy nawet w CQB są lepsi od innych klas :P Wkurza niemożność trafienia kolesia, któremu tylko czubek hełmu wystaje znad krawędzi zbocza, a on nie ma żadnego problemu z posłaniem ołowiu w twoim kierunku.

 

Jednakże tak jak napisał aciepk - gra ma fajny klimat i kilka dobrych patentów (w pierwszej misji rangersami w pewnym momencie niemalże poczułem podmuch ekslozji na twarzy :) ).

Link to post
Share on other sites

Czyli jednym słowem czekam na Black Ops i nawet nie zaczynam w to grać. Nigdy nie miałem styczności z serią Medal of Honor i chyba tym razem zakończy się na becie. A takie nadzieje wiązałem z tą gierką. Bida. Dobrze, że są jeszcze takie gry jak BF2. :icon_razz2: tanie, a dobre.

Link to post
Share on other sites

A mnie dziwi jedna rzecz - skoro rzekomo akcja tutaj rozgrywa sie w 2003 roku, to z jakiego bata operatorzy tam maja rekawiczki Mechanixa M-pact w najnowszym wzorze ktory wyszedl bodajze dopiero w zeszlym roku (a max 2 lata temu)

 

Testowali prototyp. Get a life.

Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak pisałem:

 

Ja myślę, że single powinno mieć te 12 godzin gry. Zwłaszcza, że w MoH nie muszą się trudzić nad multi, bo im DICE zrobi.. Mają czas na single, i mam nadzieję, że go nie zmarnują.

 

 

Boże, w jakim byłem błędzie, single na 4h! Jakie szczęście, że wstrzymałem się z zakupem MoH'a do pierwszych recenzji! Zwłaszcza, że i muti to zwykły średniak.

 

 

Ale i tak go kupie za jakiś czas jak cena na Xboxa będzie wynosiła 90 zł, a nie 170 zł ;)

 

 

Póki co...czekam na Black Ops!

 

 

PS. dominoo, daj link do tego gameplaya ;)

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Miało być za kilka dni, a przyszło już dzisiaj. Zainstalowałem, próbuję pograć w multi, a tu część grafiki na niektórych mapach zamiast nieba ma skaczące czarno-białe plamy. Na razie szukam rozwiązania ale coś kiepsko. Nowy system win 7, najnowsze stery, itd.

Link to post
Share on other sites

Na to wyszło, że właśnie musiałem przeinstalować bo coś tam punkbuster nie zabanglał. Dodatkowo zapomniałem jeszcze o directx, a tam się instaluje tylko 9c. No ale jak wszystko zrobiłem to jeszcze chwilami na niebie pojawiają się dziwne rzeczy i nie wiem czy na Helmand Valley (czy jakoś tak), gdzie było najgorzej, jest tak dalej źle. Pograłem kilka godzin w multi i szał dupy nie urywa. Grafika w porządku ale chyba będę w to grał tylko od czasu od czasu bo mała odmiana od CoD'a na chwilę się przyda.

Link to post
Share on other sites

4 godziny - ale fabuła bije wszystkie inne wojenne FPSy... bez hiper efektów, głupot itd + zajebisty dźwięk i muzyka uzupełnia klimat. od desantu rangersów gra się/ogląda jednym tchem już, nie ma uczucia, że jest za krótko, bo całość się kończy akurat w dobrym momencie, bez sztucznych dłużyzn itp - wszystko ma ręce i nogi

jest parę wpadek, ale niektóre są wymuszone (wolno lecący ac-130) a inne nie przeszkadzają wcale...

 

to nie jest gra dla komputerowych/konsolowch grajków, co łupią we wszystko co wychodzi, a bardziej dla ludzi zaintersowanych USSF, sealsami, wojną w afganistanie itp

Edited by DariuszM
Link to post
Share on other sites

Pograłem w multi, odblokowałem F2000 i zdziwiłem się jak te poszczególne bronie mało się między sobą różnią. W sumie arsenał nie jest imponujący. Dla kogoś kto lubi się bawić różnymi wynalazkami w MW2, multi w MoH to lekki szok kulturowy ale w sumie chyba już się zorientowałem o co biega. Tzn. ratio udaje mi się zwykle utrzymać na poziomie 1 :) Zacząłem singla i w sumie nie wiem czym się niektórzy recenzenci podniecają ale może i fabuła jest konkretna ale sam gameplay jakoś do mnie nie przemawia. Nie działa to tak jak bym chciał i chyba za bardzo jestem przyzwyczajony do tego co oferuje MW1 i MW2. Szczególnie ten jasny celownik mnie razi, a na początku w ciemnościach jest on wyjątkowo namolny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...