Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 EBR Mod 0


Recommended Posts

Witam!

Zaznaczam że przeczytałem temat poniżej M14 Cymy ale ze względu na niedobór wiedzy nie wiem czy jest on adekwatny do mojej M 14 EBR mod 0. Jeśli tak to proszę o zamknięcie/przeklejenie i przepraszam modów za klopot.

 

Otóż zakupiłem tę replikę no i właśnie...wygląd mnie po prostu urzekł. Postanowiłem wyplenić chińszczyznę ze środka i oto co się w nim znajdzie

1. Gearbox G&P do M14 V.7

2. JBU - Lufa Precyzyjna - 6.01 - 500mm - M14, APS96, L96

3. Gumka Hop - Up: Systema

4. Spężyna: Guarder M160

5. Element - Zębatki - 300% Torque - M14 -zmiana na inne bo te nie pasują

6. Wzmocniony, kompletny zestaw cylindra i tłoka do M14 Guarder

7. Silnik krótki MAGNUM Systema

8. Wymienione styki

9. Łożyskowana prowadnica sprężyny

10. bateria Fire fox 1800

 

Pytanie do Was skąd wytrzasnąć komorę HU do tej repliki? :strach:

( oby nie był to element bo wolę zostawić stocka )

 

Jeśli macie jakieś spostrzeżenia/uwagi/porady/złośliwości:) to pomóżcie

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na WGC chodzą komory z G&P(wraz z syfiastą lufą i przyległościami;]) za 30$.

 

Myślę, że warto by było też zmienić głowicę tłoka na amortyzowaną(w zestawie gurdera jest zwykła plastikowa) przy tej sprężynie.

 

Jako iż też będę się brał za tuning EBR to jakie zębatki w końcu wejdą do stockowego szkieletu Karta a jakie do szkieletu G&P?

Link to post
Share on other sites

To są właśnie Promyki DT o których pisałem ;) Nie podoba mi się ich przełożenie, chociaż według Marka z ASGShopu "od czasu pojawienia się silników Magnum przełożenie nie jest już tak istotne" w co średnio mi się chcę wierzyć. Ale nic, pożyjemy, zarobimy, zupgradujemy i zobaczymy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Siema.

Mam pytanko :P Właśnie taka eberka pękła mi w pół... Da rade ten chiński ZnAl zespawać czy nie bardzo? :P

A i jeszcze jedno pytano :P Jak myślicie stockowe flaki tego karta jakiego sparinga wytrzymają, bo mam zamiar wstawić tam SP120 ale nie jestem pewny czy to wytrzyma :-F

Link to post
Share on other sites

No pękła xD Podobno to jest ich wada że pękają :P

Wie ktoś czy nie bd problemów ze spawaniem tej stali?

Jak nie to cheftne to spawarką na spokojnie :P

Jakiej stali? :lol:

Przecież to gównolit (ZnAl).

Nie pospawasz tego za bardzo, a już na pewno nie body repliki...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 4 months later...

@ Snopek94

Jak w jakiś sposób uda Ci się to zespawać to daj znać bo mam jeszcze gdzieś pęknięte body z EBRki;)

 

 

Tak wgl ponownie kupiłem M14 więc za niedługo wrzucę jak tam prace postępują;) Pochwalę się tylko, że na poprzednich trzech egzemplarzach po wymianie jedynie zębatek udało się wcisnąć M150 Guardera i wszystko cacy śmigało. Niestety nie miałem chrono żeby zobaczyć jak tam szczelność całego zestawu no ale tym razem obiecuję się zreflektować;) Zakupiłem już M170 i będę kombinował z resztą części, żeby jakoś to upchnąć w stockowym GB, nie wytrzyma to kupuję ten z G&P i zabawa zacznie sie od nowa;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...