Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowości SRC


Recommended Posts

http://i116.photobucket.com/albums/o15/blo...talog_2812a.jpg

 

Sporo tego i co ciekawe sporo na CO2 oraz dla pasjonatów TT33 Tula Tokarev.

A co jeszcze ciekawego, to kilka osób zaczęło już snuć spekulacje na temat możliwości wymiany GBB na AEG-owy GB i z powrotem na podstawie szczegółów zawartych w tej ulotce.

 

 

Zwróćcie tez uwagę, że SR4 na CO2 to nie GBB.

 

Najlepsza jakoś fot chyba tutaj (link bezpośredni do PDF-a jakieś 50MB):

http://www.starrainbow.com.tw/temp/SRC2010_Catalogue.pdf

Edited by lup
Link to post
Share on other sites

No, można i tak, chociaż oryginalne zdjęcie jest znacznie większe.

Anyway - nie wygłupiali by się z zakazem hotlinkowania, jeżeli nie można podlinkować konkretnego ich newsa. :/

Jest jeszcze jakiś katalog w PDFie na stronie SRC, tylko że waży ponad 40MB i ściąga się w żółwim tempie: http://www.starrainbow.com.tw/temp/SRC2010_Catalogue.pdf

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

Ten CO2 to żadna nowość, niecały rok temu były zapowiedzi, sam kupiłem takiego z 3 miesiące temu.

System jest dość mocny ok. 560fps, z możliwością zwiększenia. Ale ładowanie naboi CO2 jest wyjątkowo upierdliwe i starcza na mało stabilnych mocnych strzałów, najlepiej to przystosować do zewnętrznej butli.

No i nie jest to GBB, ale dzięki temu całe CO2 idzie w kulke i jest dość cichy.

Link to post
Share on other sites

Teraz tylko ciekawe, jaka jakość i cena.

W tej m`ce CO2 body jest pierwsza klasa, plastik wygląda gorzej niż chiński. Ale za to budowa tego GB CO2 to poezja, stal, alu i stal.

 

Mały edit co do tego systemu CO2, po małym tuningu (małym, prostym ale bez odpowiedniej części się nie obejdzie) uzyskałem stabilne 640fps na CO2 w temperaturze pokojowej, ciekawe co będzie na HP :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

No więc mam od niedawna G36KV SCR III generacji i nie jestem zadowolony. Pierwsze wrażenia były w miarę pozytywne. Dosyć dobrze wykonany korpus bez luzów i jakiegokolwiek skrzypienia jak w JG. Regulowana kolba niestety ma luzy, a oryginalny magazynek to jakaś pomyłka, prawie się nie trzyma w gnieździe i lata na boki. Na szczęście JG i BOYI pasują prawdłowo.

 

Elektryka i gearbox z silnikiem działają prawidłowo bo sprężyna 120 jaka jest w środku spokojnie daje radę na baterii 8,4V. Niestety na pierwszej strzelance selektor ognia zaczął się bez przerwy zacinać, szczególnie przy semi.

 

Ale najgorszą rzeczą jest komora hop-up. Na początku podawanie po dwie kulki brałem za przejaw początkowego niedotarcia, jednak nic z tym się nie poprawiło. W końcu dobrałem się do komory i wyszło, że lufa z gumką siedzi tam strasznie luźno. Nic dziwnego, że musiałem podkręcać hop-up maksymalnie aby coś zadziałał. Dodatkowo wszystko było upaćkane smarem, nawet guzek który podkręca kulkę.

 

Zamówiłem nową gumkę i zobaczę czy coś pomoże ale obawiam się, ze aby to strzelało dobrze, będę musiał wymienić komorę. Tylko tu jest problem, bo ona ma zintegrowaną rurę której kulki dochodzą z maga i niestety wraz z komorą potrzebne będzie też gniazdo magazynka. A te dostępne są niestety osobno jako adapter do magów stanagowych. Co ciekawe zespół lufy wraz z komorą i gniazdo maga pasują od JG i po takiej zamianie giwera strzela poprawnie.

 

No i jeszcze śmieszna drobnostka, szyny ris są za wąskie i np. rączka taktyczna, która pasuje do JG idealnie tutaj niestety odpada. Przynajmniej górna ma poprawny wymiar choć w moim egzemplarzu była lekko wybrzuszona ale trochę ją podgiąłem (ma blachę pod spodem).

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...