Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specnaz i kabura do rewolweru


Recommended Posts

Wiecie może jaki rosyjski Specnaz korzysta z mundurów DPM? Możecie podać mi również jakąś kaburę dla rewolweru Colt Python 4" KWC?

 

[Następnym razem śmiecenie w innych działach będzie skutkowało wykasowaniem wątku.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

wolfran weź nie pie... jak się nie znasz.

 

Rosjanie używają odmiany DPMa - nazywa się SMOG

 

Na fotce:

Lewy środkowy bok kadru : Kamysh, obok niego czarna koszulka i spodnie w bieriozce, na pierwszym planie po lewej spodnie w SS-Summer ( od Partizzana), koszulka we Florze . Koleś w berecie, żołnierz Specnaz Vityaz ma maskałat jednoczęściowy własnie w SMOGu. Przeciwnik w kasku bokserskim ma jakiegoś wieśniaczego Lesa( spodnie).

Facet z kamerą znowu Kamysh

Link to post
Share on other sites

Flectarn-D nie jest "oficjalnym" mundurem wojsk FR, dlatego nie znajdziesz go w żadnym demobilu.

 

Nówki możesz kupić na Redzonie, albo poszukać używek w komisach (polecałbym głównie komis na rus.mil.pl), jeśli tam nie znajdziesz to jeszcze pozostaje zamówienie nowego z zagranicy (np. zamówienie przez Cziko, znajdziesz o tym temat w komisie).

 

Na kaburach do rewolwerów się nie znam i nie wiem gdzie je znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Dobra, patrząc na ceny tych mundurów skombinuje SMOGa. ;P

Możecie jeszcze pomóc mi z tą kaburą i powiedzieć czy można dostać gdzieś kamizelkę taktyczna do 400 zł podobną (krój, kamuflaż) do Tarzan M32 (PODOBNĄ, NIE ORYGINAŁ).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...