Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za krótkie dekle to znana przypadłość Cym 048 i podobnych. Rozwiązaniem jest odpowiednie nagięcie dekla w jego tylnej części, kombinerki i trochę fantazji wystarczy :)

 

Z cyklu "mini dla ubogich", tym razem lepsze zdjęcie:

 

miniacz1.jpg

http://s23.postimg.org/4ldnqi1nv/miniacz1.jpg

 

Kolba z ABS, samoróbka, wykonana z płyt z tworzywa. Podobnie z frontrisem, czarny ABS, do tego szyny wydrukowane z tego samego tworzywa. "Podstawa szczerbinki" wykonana według mojego patentu, instrukcję dawałem parę stron temu. Górna szyna metalowa. Okucie łoża i nakładki wydrukowane z białego tworzywa, ubytki wypełniłem poxipolem. Do pełni szczęścia trzeba dorobić prowadnicę kolby, wsadzić bebechy, dołożyć parę części, pomalować.

 

A że ostatnio temat się komisi, to

ODDAM ZA PSIE PIENIĄDZE :)

 

Zamawiający tego miniacza się wycofał, a ja potrzebuję kasy na zaczęcie innego projektu, dlatego sprzedaję całość w bardzo przystępnej cenie. Jak ktoś chce, to niech pisze, kto pierwszy ten lepszy :)

Link to post
Share on other sites

musze pododawać po 2 kawałki metalu z jednej i drugiej strony taki kilku mm żeby ten dekiel nie wypadał jak jest bateria, tylko nie wiem jak to zrobić myślałem nad kawałkiem zwykłej blachy coś jak do pokrycia dachu, jest cienka a te kilka mm dla potrzymania by się nie wyginało i jakoś to z deklem przylutować, w weekend będę dłubał to powiem bo teraz nie mam za bardzo kiedy to powiem jak wyszło.

Link to post
Share on other sites

Czy znajdę tu osobę ktora chciał by wymienić sie za cały front z Beryla Aresa, na front od Mini ( zeby pasowało do Aresa), lub taka ktora przerobi moj front ( najlepiej na 2004 - moze byc przeróbka na odpowiednio skroconych szynach UTG), nie musi byc koszerny, tylko wytrzymały !

Ewentualnie sprzedam moj front i zlece wykonanie frontu do Mini. :)

Link to post
Share on other sites

Panowie czy jest sposób aby przerobić stary selektor z ak na bezpiecznik z beryla?

Chce w swoim berylu dać przerobione suwadło z akm, i teraz pytanie do Was, czy ktoś już takie montował i jak rozwiązał problem baterii- może jakiś anpeq? Szukam pomysłu czy inspiracji, jak sobie niektórzy z Was poradzili z tym problemem.

 

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ktoś może się spotkał aby ktoś do misjonarskich beryli doczepiał szyny ris na zwykłe łoże dolne - chodzi mi o szyne z boku np na jakiegoś an-peq, latarke i dolną na przykrecaną rączkę?

 

Drugie pytanie - jaki kolor ma beryl wychodzący z fabryki?

Edited by Znachor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...