Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Części nowo wykonane lub powierzchnie części starte narzędziem w trakcie naprawy zezwala się zamiast

fosforanowania zamalować zgodnie z instrukcją „Naprawa sprzętu uzbrojenia. Część ogólna” - Uzbr. 170/62

lub pokryć lakierem BF-4 z domieszką roztworu spirytusowego nigrozyny (na 300÷400 g lakieru BF-4 daje się

15÷20 g roztworu spirytusowego nigrozyny).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ten ogranicznik to jest ta zwinięta blacha spreżynująca, nie tulejka na której zaciska się dwójnóg.

Ciężko na czymś - co ma kilka mm średnicy zaciśkać coś, co ma tej średnicy milimetrów kilkanaście.

Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś może na mały handelek tą tuleje do stabilizacji dwójnogu ?

 

Ale to nie jest osobny element - to część komory gazowej

 

Element do stabilizacji dwójnogu czyli ogranicznik obrotu dwójnogu to osobny element.

 

Dopiero po sprecyzowaniu pytania przez Znachor'a Twoja odpowiedź ma sens.

Link to post
Share on other sites

Opisał to "tuleja do stabilizacji" a to jak najbardziej pasuje do części jaką opisałem, która m.in. do tego właśnie służy.

To, że odgadłeś lub sam nie wiedząc jak to się nazywa udało Ci się odgadnąć czego Znachor szuka to zupełnie inna sprawa.

 

Z opisu jaki przedstawił Znachor wynika, że potrzebuje ogranicznik obrotu dwójnogu, który służy do jego stabilizacji. To, że potrzebuje element, na którym montuje się dwójnóg to już inna sprawa.

 

Zwróć uwagę na różnicę słów "stabilizacji" oraz "montażu". Ten pierwszy nie musi być elementem "nośnym" a drugi już nim jest.

Link to post
Share on other sites
To, że odgadłeś lub sam nie wiedząc jak to się nazywa udało Ci się odgadnąć czego Znachor szuka to zupełnie inna sprawa.
Ja wiem co się jak nazywa od jakichś 8 lat.Wiedziałem o co chodzi Znachorowi bo wynika to wprost z "historii" jego zmagań z tematem. Po prostu pamiętam co tu napisał - czego wymiarów szukał.Tej tulei nikt nie sprzeda, bo to nie jest samodzielny twór, A nawet jakby to ktoś to dorobił - średnio jest to jak zamontować na lufie. Edited by x54
Link to post
Share on other sites

Napisz do Daniello0987 to mój ziomal z byłej ekipy. On sobie takie coś dorabiał, co więcej ma kolanko od ostrego beryla i beryla aresa więc może obmierzyć. A może nawet uda Ci się go namówić na żeby opchnął kolanko aresowskie.

Link to post
Share on other sites

Ja wiem co się jak nazywa od jakichś 8 lat.Wiedziałem o co chodzi Znachorowi bo wynika to wprost z "historii" jego zmagań z tematem. Po prostu pamiętam co tu napisał - czego wymiarów szukał.Tej tulei nikt nie sprzeda, bo to nie jest samodzielny twór, A nawet jakby to ktoś to dorobił - średnio jest to jak zamontować na lufie.

 

Jeszcze raz polecam zapoznać się ze słowami "stabilizacja" oraz "montaż".

Nie każdy śledzi postępy prac innych i musi wiedzieć co się dzieje i o co ma na myśli. To tak jak z tym żartem "wg interpretacji niebieskie zasłony symbolizują tęsknotę...", a wg autora "niebieskie zasłony symbolizują niebieskie zasłony".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...