Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wasze Gamertagi [Xbox 360]


Recommended Posts

Najpierw na temat

Gamertag-admarss

 

 

A teraz trochę mniej. Gram przez Live od 3 miesięcy, ale wczoraj coś się stało, że nie mogę się podłączyć do Live :cry: Coś się przestawiło na laptopie, że Ip się skasowało i wszystkie tego typu. Ale wziąłem je znowu poustawiałem, Live wraz nie działa :wink: na ale nic, testuje połączenie, Xbox podpięty do sieci, sieć nie łączy się z internetem. Kiedyś miałem coś takiego, tylko wtedy wystarczyło przestawić w opcjach połączeń lokalnych na udostępnianie połączenia. Teraz udostępniłem połączenie, wyłączyłem nawet Firewalla, a Live jak nie było tak nie ma. Pomocy! Dodam jeszcze, że z konsolą łączę się kablem Ethernetowym z laptopem bez żadnych routerów, Wifi itp.

 

A tak z innej beczki to co oznacza obrazek ręki przy połączeniach lokalnych?

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

Nie powiem, bo:

 

- będzie Wam przykro z powodu ilości moich GS :P

- j/w

 

:P

 

 

Opłaca, ale i tak musisz co jakiś czas wykupować abonament.

Tak dla "potomnych" - jeśli chcecie kupić adapter wifi do x'a + router wifi, to sprawdźcie najpierw czy wasz router jest kompatybilny z X360 - wydałem 100zł na router, 300zł na odbiornik wifi do X'a, a okazało się, że konsola Microsoftu odmawia współpracy z routerem Pentagramu :F

Link to post
Share on other sites

Gemertag: kaziustein

Wspólnie mogę poszpilać w: COD:MW,COD:WAW,COD:MW2 i póki co demo L4D 2

 

 

Opłaca, ale i tak musisz co jakiś czas wykupować abonament.

Tak dla "potomnych" - jeśli chcecie kupić adapter wifi do x'a + router wifi, to sprawdźcie najpierw czy wasz router jest kompatybilny z X360 - wydałem 100zł na router, 300zł na odbiornik wifi do X'a, a okazało się, że konsola Microsoftu odmawia współpracy z routerem Pentagramu :F

 

Współpracujące urządzenia z xklockiem z tego co mi wiadomo muszą być produkcji microsoft. Niestety jest to bolączka w porównaniu z konsolą playstation z którą nie ma takich problemów.

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanko, jak zmienić E-mail rodzica, który się podało przy rejestrowaniu do Xbox live? Bo jak zakładałem konto tam była wymagana zgoda rodzica, a że moi rodzice nie mają E-maila, to założyłem jakiś tam i jak chcę kogoś dodać do znajomych, tam pisze, że wymagana jest zgoda rodzica, a ja zapomniałem hasła, bo nie sądziłem, że mi się do czegoś przyda :( Jak mam to zmienić? Czy w ogóle się da, a najlepiej, to jak wyłączyć filtr rodzinny?

 

A po drugie, to jak rozmawiać przez Head Seta? Tam się go podłącza do pada, włącza się go i...co dalej?

Edited by admarss
Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanko, jak zmienić E-mail rodzica, który się podało przy rejestrowaniu do Xbox live? Bo jak zakładałem konto tam była wymagana zgoda rodzica, a że moi rodzice nie mają E-maila, to założyłem jakiś tam i jak chcę kogoś dodać do znajomych, tam pisze, że wymagana jest zgoda rodzica, a ja zapomniałem hasła, bo nie sądziłem, że mi się do czegoś przyda :( Jak mam to zmienić? Czy w ogóle się da, a najlepiej, to jak wyłączyć filtr rodzinny?

 

A po drugie, to jak rozmawiać przez Head Seta? Tam się go podłącza do pada, włącza się go i...co dalej?

Ile ty masz lat? 10?

 

i co dalej? Dalej rozmawiasz :P

Wszystko jest w instrukcji, ewentualnie można dojść do tego w 30 sekund po odpaleniu, nie wiem gdzie tu filozofia? Odpalasz grę, wchodzisz na serwer i gotowe - słyszysz innych, a jak chcesz coś powiedzieć to włączasz headset i mówisz

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kotlet%20Mielony.png

Większość widocznych gier z profilu mam nadal (chyba tylko poza Orange Boxem i GH: WT), nie mam aktualnie golda bo jakoś nie mam ostatnio ochoty na granie (ale jak coś to mam kod na 1 miesiąc i kupę na 24h więc można ze mną pograc).

Edited by Garam
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Jeżeli ktoś chciałby pograć zespołowo (taktycznie) w Battlefield Bad Company 2 raz na jakiś czas (nie chodzi mi o zakładanie klanu itp. bo nie mam na to czasu), ma trochę wiedzy z zakresu taktyk stosowanych w armii a nie tylko szybki palec i chciałby w ten sposób pograć to prosiłbym o kontakt ;)

 

Tak samo szukam ludzi chętnych do ogarniętego pogrania w L4D 2.

 

Gamertag: kaziustein

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...