Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I WARSZAWSKI ZLOT ASG GÓRA KALWARIA 16-17.10.2004


Recommended Posts

Generale Wojti!

Nie, żebym się domagał zauważenia, ale do ekipy rozpoznania "z Krakowa" należały jeszcze 2 osoby z RAINBOW (Jaworzno). Mało zauważalny snajper Spajder oraz sanitariuszka Kasia. To woli wyjasnienia:)

A obroną lotniska podczas posiłku (po odlocie helikoptera) dowodził nie kto inny jak Regdorn, który miał pełny brzuszek i bez skrupułów posyłał głodnych żołnierzy na wały...

Dzięki za współpracę, było naprawdę super, a niebiescy mieli najlepszą ekpię rozpoznania jaką można sobie wymarzyć ;)

Dziękuję równeż wszystkim, których widziałem na celowniku, przywróciliście mi wiarę w moją giwerę (miała problemy z działaniem).

Do następnego spotkania, a im więcej zlotów, tym lepszy jest ich poziom (niestety i cena:( ).

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...a tak, kogos mi jeszcze brakowalo:)

 

A tak na powaznie, bylo Was tak duzo, ze w pewnym momencie mialem zamet w glowie. Co prawda z czasem wszystko zaczelo sie ukladac, ale i tak wiele teamow zapamietalem raczej jako cyferki (1,2,3...). Juz znacznie lepiej szlo mi z rozpoznaniem poszczegolnych osob:)

 

Tak czy siak, nastepnym razem bedzie lepiej!

Pozdrawiam

W

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...