Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

I WARSZAWSKI ZLOT ASG GÓRA KALWARIA 16-17.10.2004


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale ja się pytam : O co chodzi ? Jakiś tajemniczy człowiek konstruuje post przestrzegający nas przed...? No właśnie przed czym - bo nie bardzo rozumiem. Ktoś ma chęć coś zrobić - skoro robi tzn., że wszystko dograł - a tu proszę zgłasza się tajemniczy "wujek dobra rada" i zdradziecko chce wbić nóż w plecy świeżej demokracji. Fe - nieładnie Panie Varsovie.

Link to post
Share on other sites
W sumie to jedziemy tam się bawić czy pić ?

 

Bywam na różnych impreazach (nie ASGowch) i wiem jak się kończą - wielka libacja. W zeszłym roku była w Szczytnie WSP i reperkusje były bardzo nie miłe- pamiętajcie o tym.

 

no spoko, my jedziemy sie bawić a nie robić libacje i orgie.

 

ps. jak szukasz tego rodzaju wrażeń pomyliłeś adres.

Link to post
Share on other sites
!!! UWAGA !!!

Przypominam wszystkim, że na terenach należących do KSP obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych, tyczy się to także kwater. Organizatorzy pewno sobie jakoś z tym poradzą, jeśli natomiast dojdzie do sytuacji w której takie produkty będą spożywane na terenie ośrodka zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje zarówno wobec organizatorów jak i mundurowych odpowiedzialnych za utrzymywanie porządku.

Ponadto dochodzi kolejny problem w przypadku osób niepełnoletnich. Organizatorzy będą musieli nadzorować czy osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, ale uczestniczą w imprezie nie spożywają alkoholu.

 

 

FACET !!! O CO CI K...WA CHODZI ? ZAZDROŚCISZ LUDZIOM DOBREJ ZABAWY (ASG), MASZ PROBLEM Z CHOROBĄ ALKOHOLOWĄ CZY MOŻE CI SIĘ COŚ POPIEPRZYŁO????????

Link to post
Share on other sites

A mnie się wydaje, że jest to gość, który tak na prawdę ma zupełnie inną ksywkę i któremu b. zależy na tym by impreza się nie odbyła. Czemu? Nie wiem. Może nie wszyscy nas lubią... Ale chwyty, które tu stosuje są b. chamskie. I TU APEL DO TEGO CZŁOWIEKA- Kim jesteś? Się cholero ujawnij podaj prawdziwy nick a nie ukrywaj się pod jakimś Varsovie. Albo przestań już pisać i nie ośmieszaj się.

Link to post
Share on other sites

żeby zakonczyc bezowocna dyskusje odnosnie spozywania alkoholu na terenie Ośrodka Doskonalenia Zawodowego Policji KS

cytuje odpowiedz udzieloną mi telefonicznie przez zastępcę komendanta:

" ... To jest nasza wewnętrzna sprawa. I zostanie ustalone to co powinno zostac ustalone z Komendą Główną, żeby na czas zlotu bylo pozwolenie na spożywanie alkoholu przez uczestników. To jest nasza sprawa i proszę sie nie martwić niepotrzebnie..."

 

tak ze prosze nie panikowac i nie siac paniki wokół.

na froncie za cos takiego idzie sie pod mur :)

u mnie na Pradze mówimy w takich wypadkach :

"nie w........aj sie miedzy wódke a zakąskę"

 

pozdrawiam Was serdecznie (panikarzy też) Tadeusz

Link to post
Share on other sites

W związku z pojawiającymi się ostatnio dość często, skamlającymi :) prośbami o przedłużenie terminu wpłat za zlot (jakoby część ludzi dostaje pensje do 10) ;)

termin wpłat zostaje przesunięty do nieprzekraczalnego terminu 11.10.2004.

Jednakże proszę innych uczestników o wpłacenie wpisowego do dnia 04.10.2004. ponieważ organizatorzy już teraz ponoszą pewne wydatki związane z organizacja zlotu, a wpłaty o terminie pozwoliłyby zachować pewna swobodę finansową.

 

Pozdrawiam Tadeusz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...