Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZEPSUTE M4 ! pomocy


Recommended Posts

Włożyłem baterie strzelam jakiś czas około 5 seriami co jakiś czas tak o ... nagle tylko zaczął sie dławić i koniec strzelania. otworzyłem kolbę wciskam spust i zaczyna sie czerwone robić niewiem co sie stało ?!!!!

 

Replikę dopiero kupiłem (używana) i po kilku dniach się rozkraczyła, ogarnia mnie panika bo 460 zł to nie grosze...

POMOCY!!!!

Link to post
Share on other sites

Czyli jak Ruffin napisał batka rozładowana i nie daje rady napiąć do końca sprężyny. Dorwij jakiegoś kolegę z ładowarką mikroprocesorową i niech Ci naładuje, albo najpierw niech Ci zwolni sprężynę ktoś z mocniejszą (naładowaną) baterią. A bezpiecznik bym wywalił, polutował te blaszki i zaizolował.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

460 zł to naprawdę mało. Uwierz mi. Moje baterie 2 szt kosztowały więcej. Ersoft nie należy do tanich hobby, wiedziałeś o tym chyba??

 

Mało, dużo - takie pojęcia względne, jeśli ktoś twierdzi, iż dla niego 460zł to dużo, należałoby to uszanować. Z drugiej strony jednak masz rację, airsoft to nie jest tani sport, ci którzy tak myślą żyją złudzeniami albo są całkiem zieloni ;).

 

P.S. Jeśli naprawdę zależy Ci na działającej repliczce i faktycznie jest używana to polecam przegląd/konserwację jej. Jako, iż mało we mnie skromności to pisz na pw, może się dogadamy :).

Edited by Gogin
Link to post
Share on other sites

Chętnie przyjmę za cenę cztropaku ;)

Haha ja również bym mógł :-F .

 

A tak na poważnie, tak jak koledzy mówili - źle naładowana bateria. Trzeba ją naładować odpowiednim napięciem. Co to w ogóle za pomysł żeby ładować baterie 9.6v ładowarką 8.6v, a potem ze zdziwieniem na forum "bo nie działa". Jak ma działać? ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...