Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw Guarder


Recommended Posts

Hola hola Panowie, mam ten zestaw tyle że do AK a nie emki i mogę powiedzieć że wystrzelałem kilka k kulek mając chiński szkielet i nic się nie zepsuło - fakt że nie mam syndromu ciężkiego palca i nie leje kompozytem to jednak trochę kulek przemieliłem. Zatem mowa o tym że szkielet nie wytrzyma to jak dla mnie zbytnie demonizowanie. Myślę że na pierwszych kilka strzelanek, póki nie dozbierasz kasy na lepszy szkielet, stary szkielet wystarczy.

Abstrahując od powyższego piszecie że tłok nie jest rewelacyjny w związku z czym jaki proponujecie zamiast niego - bo może bym wymienił.

Link to post
Share on other sites

Szumitek wiedziałem że ktoś podniesie ten argument :) i całkowicie się z nim zgadzam - V 3 są wytrzymalsze od v2. Nie mniej jednak i tak stoję na stanowisku że chiński szkielet v.2 jak nie będzie forsowany za mocno to powinien wytrzymać kilka strzelanek.

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zauważyć, że kolega pupcuch ma szkielet G&P, nie wiem o co Wam chodzi. To są jedne z lepszych ZnAl'owych szkieletów (jeśli nie najlepsze)... Przynajmniej wersja na 8mm łożyska, o wcześniejszych się nie wypowiadam.

 

Jaki tłok? POMowy JBU z metalowymi zębami.

Link to post
Share on other sites
Chciałbym zauważyć, że kolega pupcuch ma szkielet G&P, nie wiem o co Wam chodzi. To są jedne z lepszych ZnAl'owych szkieletów (jeśli nie najlepsze)... Przynajmniej wersja na 8mm łożyska, o wcześniejszych się nie wypowiadam.

 

Jaki tłok? POMowy JBU z metalowymi zębami.

 

Cytowałem Kolegę Karcena, który pisał o chinśkich GB. Dobrze wiem, że G&P to jeden z najlepszych GB. Sam się do niego przymierzam, gdyż każde głupie 200zł mi jest potrzebne.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...