Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka OLV zmodernizowana z taśmami systemu modułowego.


Recommended Posts

Jeśli dla Ciebie "bycie na MSPO" jest tożsame, że coś leży w samochodzie i nie jest publicznie pokazywane, to przyjmijmy, że były.

A nie były? No zlituj się - sam pisałeś, że był pokaz dla IWSZ.

Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie wiesz wszystkiego i już. Nikt wszystkiego nie wie.

Jesteś pewien, że widziałeś te konkretne kamizelki?

Nie. Możliwe, że byłem pijany albo ktoś pokazał mi Interceptora.

Bo dziewczyny nie przypominają by Ci je pokazywały, ale to już sobie ewentualnie z nimi wyjaśniaj.

Może nie pamiętają ostatniego dnia. Adaś chyba też je widział. Nieważne.

Kamizelki na MSPO były, prawda?

Link to post
Share on other sites

Możliwe, że byłem pijany albo ktoś pokazał mi Interceptora.

Znając realia MSPO, jest to całkiem możliwe. Oczywiście żart ;)

 

A nie były? No zlituj się - sam pisałeś, że był pokaz dla IWSZ.

Po prostu przyjmij do wiadomości, że nie wiesz wszystkiego i już. Nikt wszystkiego nie wie.

Opierałem się na tym co powiedziały dziewczyny, ale...

Dziewczyny nigdy sobie nie przypominają co i komu pokazywały jak je pyta inny mężczyzna . ;-)

 

Więc skończmy ten OT bo do niczego nie dojdziemy, no chyba, że same będą chciały się włączyć do dyskusji

 

 

Wracając do meritum. Poszycia OLV z system modułowym nie weszły w Lubawie do produkcji seryjnej (w JMD chyba też nie) więc zakup pojedynczej sztuki może być utrudniony. Pozostaje pytanie, po co to kupować? Ani to nowoczesne, ani tanie. OLV to wielka, niewygodna kamizelka. Więc jej poszycie również takie będzie. Sama kamizelka pod względem wielkości powierzchni ochronnej i klasy balistyki nie jest zła. Lepiej już zainwestować w jakąś inną nowoczesną kamizelkę zintegrowaną, dużo tego teraz na rynku. Jeśli już coś z Lubawy, to z kamizelek wdrożonych do produkcji polecam Raptora (poszycie lepiej kupić bezpośrednio w Janysporcie) albo Kamizelkę Wojsk Specjalnych (KWS 09).

Edited by ORKAN_Hubert
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...