Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GFC INVISIBLE


Recommended Posts

Miałem, strzelałem. nie widac gdzie lecą :P

Odnosiłem wrażenie ze giwera po zmianie gumy hopa nie strzela przez te kulki a ich nie było widac po prostu :-F

nie cieły sie w stockowej lufie, średni zasie na nich jest, trzeba troche sie mordowac z hopem żeby ładnie leciały ( replika g36c, ponad rok temu)

Link to post
Share on other sites

z teamem wysypaliśmy około 7000 takich "mudżynów" (większość wysypane z m249 SA, reszta to m4/m16 JG)fakt, nie widać skąd lecą i jak lecą, jednak co do jakości wykonania ustępują nawet zwykłym GFC nie mówiąc juz nic o np. madbullach, których używamy zazwyczaj.

 

Kulki są średnie, GFC określa kulki jako precyzyjne jeśli tylko przejdą przez chińską preckę, przynajmniej tak wydaje się po używaniu tych kulek.

 

Powtarzalność wykonania jak i dokładność odbiegają od dobrych firm.

 

Wyregulowanie HU jest dosyć pracochłonne, a i tak niekiedy kulki będą robić co chcą.

Link to post
Share on other sites

To prawda nie są zbyt precyzyjne ale mają też swoje zalety. Kiedy jesteś na dobrej pozycji przeciwnik nie wie skąd do niego strzelasz, a z tłumikiem to już w ogóle:P. Ale mimo to jednak nie polecam. Czasem wydaje się że w magu nic już nie ma a tym czasem jest jeszcze mnóstwo kulek tylko ich nie widać. Gdyby były bardziej precyzyjne to siały by spustoszenie na polu walki:)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Póki co wystrzeliłem 2 Lowy na mojej M733 (0,25). Podobno jest w niej lufa precyzyjne, przeszły bez zacinki. Leciały całkiem znośnie (strzelane na tle białego puchu więc akurat widziałem jak leciały ;) Niestety nie udało mi się zrobic testu jak kulki sprawują się w replikach typu G&P, PTW etc (niestety po milsimie zastała nas noc, a i wypadło mi to z głowy). Kulki produkowane w koreii (niestety nie wiadomo w której).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Achh, jedyne moje doświadczenie z nimi to był początek gry w Airsoft.

 

Gdy dumnie zamówiłem pierwszą replikę BOYI z plastik gb. za 100 zł, kupiłem do niej ... uwaga ... kulki 0,28 czarne GFC !

 

Te wspaniałe, idealnie okrągłe kulki wyprodukowane w laboratorium stacji kosmiczej i poświęcone przez Harrego Pottera w połączeniu z piorunującą mocą mojej repliki ( ok. 200 fps ? ) pozwalały na celne oddanie strzału z odległości ok. 1,5m ! Gorąco polecam !

 

Mleczaj~

Link to post
Share on other sites

Raz strzelałem z tych kulek i do stockowej kińskiej 300mm nie wiadomo było czy strzelają czy się zablokowały. Co prawda do tomigana daleko z silent killowaniem ale kulki do stokowej precrury strzzelają poprawnie bez zacinek.

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

Problem z ustawieniem hopa, bez lunety w ogóle nie widać jak latają, dałem sobie na wsteczny po jednym razie ;-).

Razem z Małżonką wolimy używać TE TUTAJ -KLIK. Widać w lunecie, widać jak się reguluje hop, można spokojnie regulować na białych z tej firmy, a latają jak na cenę idealnie ;-), a no i kupujemy je poniżej 40 zeta za paczkę. A ewentualne cele i tak nie wiedzą skąd dostają i są mocno zdziwione ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kupiłem paczkę prawie dwa lata temu, były zdecydowanie mniejsze od każdych innych kulek jakie posiadałem (tych firmowych i no name:) Wystrzelenie jednego maga czarnych i jednego zwykłych kulek dało porównanie, że poza niewidzialnością we wszystkim ustępują innym markowym kulkom.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...