Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G-RK103 vs ICS-AK-74 vs G&G-RK103SLR105 A1


Recommended Posts

Co będzie lepsze?? Bo miałem kupowac chinola,cm 051. ale zrezygnowałem,bo chyba lepsze będą markowe produkty,niż chinskie fps-y,prawda??

I teraz doradźcie który karabinek będzie najlepszy,ja się najbardziej skłaniam ku g&g,ale to dlatego że ma największą prędkośc wylotową,chociarz docelowo mam zamiar założyc mocniejsza sprezyne... :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Podłączę się pod pytanie. Przeczytałem wszystkie 3 wątki o tych replikach i z tego wychodzi, że:

 

G&G - Najlepsze wykonanie zewnętrzne, ale problem z tuningiem z powodu niestandardowej dyszy

CA - Łatwy tuning, ale najgorsze wykonanie z całej trójki (chyba odnosi się to do wersji NIE steel)

ICS - dobre wykonanie zewnętrzne i... zbyt dużo nie zapamiętałem :D

 

Jak już kupować to SLR105 Steel Version od CA lub AK 74 VFC i nic więcej.

To że VFC ma najlepsze AK to wiem, ale mógłbyś uzasadnić dlaczego CA?

Edited by Wilq_pl
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

mam slra ca w wersji steel&wood od pół roku , wykonanie piękne , stal jest bardzo wytrzymała , nic się jeszcze nie ułamało czy chociaż uszczerbiło a używam jej minimum raz w tygodniu i wystrzeliem ok 6000kulek na stocku przed tuningiem i po tuningu ( m110 guardera , reszta stock ) ponad 15000bb i nie zauważyłem żadnego zużycia w GB , co do drewna to lepszego jeszcze nie widziałem . Raz gdy miałem go na plecach i biegałem z klamką w budynku , przywaliłem w biegu lufą o mur tak że myślałem że mu lufa się złamie a tu nic tylko drobna rysa a cegła ukruszona :D Radzę wymienić od razu gumkę , ponieważ moja gdy zrobiło się chłodniej ( poniżej 10c) to trzeba było wywalić ze 20 strzałów na full auto żeby zaczęła normalnie podkręcać , teraz wsadziłem przeźroczystą guardera i jest ok. Drobnym mankamentem jest też silnik , który pomimo tego że daje dobrego rofa na batce 8.4 i springu 110 to jest słabiutki , wolniej rusza i czasami przy szybkim strzelaniu na semi się zacina i nie potrafi ruszyć zębatki , choć próbuje i wystarczy przełączyć na auto żeby znowu zaczął strzelać . Świadczą o tym również słabiutkie magnesiki które ledwo cokolwiek metalowego przyciągają , jednak mi to praktycznie nie przeszkadza , przeważnie walę na auto , z resztą nie zacina się zbyt często więc zamiast silnika kase przeznaczę na precke. Kolejnym drobnym mankamentem jest okablowanie które nie jest zbyt dobrej jakości ale ujdzie . Ogólnie karabin jest drogi ( ok 1300zł ) jednak ja jestem z niego b.zadowolony .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...