Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Moja cymka, jak ją naprawić i gdzie?


Recommended Posts

Witam!

 

Z racji tego że nie mam dużej "kieszeni" z pieniędzmi nie dawno kupiłem sobie taki trochę lichy gun. Jestem nowy na forum... Moja replika to CM.036 [bez komentarza].

No i tu mam problem, bo tak; replika jest ok tylko pewnego razu gdy się nią bawiłem i zdejmowałem pokrywkę kałasza to pod pokrywką jest taka plastikowa osłona a po boku komora hop-up. No i tej pokrywy plastikowej nie potrafię spowrotem zamontować, zawsze jakaś część tej pokrywki wychodzi... I tu moje pytanie gdzie mógł bym oddać ją aby mi ją naprawiono-czy jest taka możliwość, znacie jakieś serwisy/sklepy które się tym zajmują? Błagam o pomoc, a jednocześnie jestem na siebie wściekły że w ogóle ją rozbierałem! Mógłby ktoś mi pomóc? :roll: :strach: :poddanie: :wink: :???:

 

Zaraz dodam zdjęcia...

Link to post
Share on other sites

Jak taki banał to przyjedź i napraw cwaniaku!

 

A jak pisze że nie umiem tego włożyć to chyba nie dam rady sam tego zrobić nie??? Mózgu operacji pustynna kałuża!

 

...I dlatego nie lubię dzieci w airsofcie, i w takich przypadkach jestem za aborcją, rozumiem Jesteś nowy, ale jakieś zachowanie i kulturę musisz posiadać, nie ciskaj się tak, bo Ci to tylko wyjdzie na złe, zarzuć fotkami, bo z tego chaotycznego postu ciężko jest cokolwiek odkodować...

Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tyle że ANR podszedł do sprawy oprócz całej bandy najbardziej normalnie. A za szczere chęci dziękuję tym którzy naprawdę sensownie poradzili-typu- nie lubie 12 latków, i ironizmu w postach, widać że lubicie dobijać... A ze sprawą sobie poradziłem bo sam już znalazłem rozwiązanie i miłą "obsługę techniczną" ze strony poldcka więc temat zamykam a za wszelką pomoc dziękuje! :poddanie: :-|

 

Aha i to że Chiny robią coś tak że jak już się wyłoży to się nie włoży to NIE MOJA WINA!

Link to post
Share on other sites

Ja wiedziałem o co chodzi, ale cóż za filozofia, włożyć plastik razem ze sprężyną i suwadłem, dokręcić jedną śrubkę i koniec tragedii.

 

Tak czy inaczej w temacie "Serwisanci", gdzie po części rozładowałeś swoją panikę, doradziłem jak "dojść" do Poldeck'a, ale dzięki, jestem "mózg operacji pustynna kałuża", haha ;-).

Link to post
Share on other sites

Gogin wszystko by było fajnie jakby ten kawałek plastiku się stykał z tym gwintem i dałoby się to "posklejać", ale próbowałem chyba z 2 godziny i za nic w świecie nie umiem tego włożyć, próbowałem dziesiątki kombinacji. Nie wiem taki jest urok chińszczyzny! Ale na przyszłość jak wygram w totka z 100.000 kupię sobie TM albo G&P i podzespoły z systemy itp. ;-) :-P :wink: :lol:

 

No, ale nerwy już uspokojone-bo poldeck równy gość!

 

A tak ogólnie, to on ma taki prywatny warsztat "po znajomości na forum" czy ma jakąś "reklamę" gdzieś!?

Link to post
Share on other sites

a ja mam inny problem z taką właśnie repliką a mianowicie mam polamane kompletnie mocowanie kolny i nie mam pojęcia gdzie takie coś mogę dostać nie kupująć odrazu nowego boody przy okazji. Jeśli ktoś widział gdzieś na jakiejś stronce sama mocowanie kolby to bym prosił na priv mi linga wyslać albo na gg 6455204.

proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...