Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

batka G&P 10.8V 3300mAh


Recommended Posts

Mam pytanie czy jak włożę batke o napięciu 10.8V do repliki gdzie jest SP130 i Borek i jeśli będę latał tylko na semi czy coś może się stać?

 

Tu wyjaśnię dlaczego taka batka do takiej repliki:

do repliki włoże SP130 a jak uzbieram kase to kupie wzmocniony GB i SP150 więc nie opłaca mi się kupować batki o mniejszym napięciu jeśli potem za 3 miechy kupie SP150, mam jeszcze batke Boyi-a 8.4V 1500mAh ale wątpie żeby dał rade na SP130

Link to post
Share on other sites

Tłok JBU - ALU z Metalowymi Zębami - Full Teeth, zębatki standardowe XYT boyia, ale mam jeszcze w zapasie zębatki XYT JG a szkielet na razie boyia ten z nowej seri, niektóre sklepy sprzedają go jako wzmocniony ale głowy uciąć nie dam, jak będę kupował SP150 to szkielet kupie np deep fire albo G&P

Link to post
Share on other sites

Nie , nie naładujesz , tam nie ma opcji 9 ogniw , więc albo 8 i niedoładowanie lub 10 i przeładowanie .

 

PS.A wspomniana przezemnie 12V to strike system do kolby SF , taka :

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1525

 

Swoją drogą , bardzo dobre ogniwa , mimo katowania , doładowywania , kilku zwarć bo wtyczki nie mam ;-) przez 2 lata spadała jej pojemność do 1885 mAh ( wczoraj mierzone ) .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Tak więc wysłałem zapytanie do tej ładowarki do taiwangun i o to co odpisali:

Witam!

 

Taki pakiet może być ładowany tą ładowarką, po ustawieniu na jej w

położenie 10, daje ona odpowiedni prąd do ładowania akumulatorów

10,8V.

 

Pozdrawiam!

 

Czyli wychodzi na to że jeśli mam batke 10,8V na 9 ogniw a na ładowarce jest max 10 ogniw, to wystarczy że nastawie na 10 i jak ładowarka naładuje na maksa to się wyłączy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...