Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Aaa generalnie nie opłac sie sprowadzac sprzętu z BHI ta drogą którą znalazłem-taniej wychodzi przez Szaszłyka. Sprowadziłem tylko kilka sprzetów i na tym koniec -ceny sa astronomiczne -sorry za wprowadzenie w błąd :(

Kalpral!

Chciałem Ci się odwdzięczyć po tym wylizaniu rodzynek :D

Link to post
Share on other sites

Chciałem Ci się odwdzięczyć po tym wylizaniu rodzynek :D

 

chlopakom przypomnialo sie jak w zeszlym roku piekli ciasto, podczas wspolnego przygotowywania wilgilii asg :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

a wracajac do tego topica, to jakby spojrzec na daty postow, to znow ktos go odgrzal ... tym razem kolega Gromowiec, co przy okazji nalezy potepic - moze moderator zacznie zamykac zakonczone merytorycznie watki... Kapral wez sie trutniu do roboty! :evil:

Link to post
Share on other sites
czekaj tatko latka

 

wysylka FREE jest na 99,9% tylko do US i Canada - w swieta typowa promocja w amerykanskich sklepach. Do europy jest normalna taryfa.

 

zreszta na stronach BHI nie ma nawet takiej promocji - za UPS na terenie USA chca skasowac min. 10$

Oj klocil bym sie

2004 BlackHawk Products Group Catalog

CQC Holster Catalog

M.O.D. Tactical Knives Catalog

 

Tam pisze ze jest FREE a chyba raczej klientow nie beda klamac, a poza tym nie znalazlem zadnych odosnikow i tekstu ze jest to platne

Free with any purchase.  

AVAILABLE NOW!

 

pozdro

/soq

Link to post
Share on other sites

wejdz sobie na strone BHI

 

www.blackhawkindustries.com i sproboj cos zamowic - w trakcie zamowienia program bedzie ci wyliczal koszty przesylki

 

katalog zapewne jest przeznaczony na rynek amerykanski - to raz

 

dwa... to ze "Free with any purchase" IMO oznacza - ze cos jest DARMO, przy JAKIMKOLWIEK ZAMOWIENIU - moze chodzi o katalog, a moze o jakis gadzet...

 

wiec przestan zyc zludzeniami ... get real

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...