Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sto pytan do...


Recommended Posts

Witam

 

 

Od kilku lat sie strzelam i przyszedl czas ze chcialem sie zabrac za grzebanie w swoich emkach. Mam ich 3 (P&J M4 x2, G&G M16), plus za jakis czas (3 tygodnie) dojdzie jeszcze P&J SCAR.

 

Tutaj moje pytania:

 

Czy jako totalny noob w temacie (czytac to sobie można) jestem w stanie zmienić sprężynę samemu? Chce zmienić na słabszą (wiem, wiem dziwne), a nie chce płacić niepotrzebnie kaski, jesli okazac sie, ze mogę dojść do tego sam.

 

Czy rozkrecenie GB jest odradzane? Generalnie czy jest na tyle skomlikowany, ze jak go juz rozloze to jest spore ryzyko, ze po zlozeniu cos nie bedzie dzialac. Nie mowie od razy na czynniki pierwsze, ale po latach przydalo by sie cos tam od srodka przesmarowac.

 

Generalnie chcial bym troche ruszyc z tematem, bo M16 lezy martwe od kilku miechow i tak sobie pomyslalem ze dobra to okazja by nauczyc sie jak samemu cos sobie przy AEGach porobic.

 

Dzieki z gory za odpowiedzi. W miare rozwoju tematu bede pytal wiecej.

Link to post
Share on other sites

Jest dość spore ryzyko dla kogoś kto nigdy GB nie rozkręcał. Musisz zwrócić uwagę by wszystko było dokładnie na swoim miejscu jak wcześniej, jak "wyleci w powietrze" np przez napiętą sprężynę to dupa w krzakach.

 

Tak czy inaczej złożyć tak jak było, a złożyć, żeby chodziło lepiej to też różnica :).

Link to post
Share on other sites

Dzieki za rady, na pewno skorzystam :uśmiech:

 

Jak tylko zrobie zamowienie od Krakmanow to dam znac co i jak.

 

Teraz kolejne pytanie:

 

Czy warto zmieniac lufe na pracke i komore hopu jesli nie chce uzyskiwac wiekszej ilosci fps-ow? Czy poza fps-ami daje to jakas widoczna roznice? Jesli tak to jaka?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...