Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[allegro] fiend71pl


Recommended Posts

przelew robisz Ty - bo Ty kupujesz - więc pytanie chyba kierujesz do siebie samego....

 

a co do tego:

Można śmiało kupywac u tego użytkownika ?

- śmiało to możesz panny podrywać i co znaczy kupywac ?

 

Jeszcze raz - słownik w dłoń i powoli napisz to pytanie....

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

może ktoś jednak odpowie czy ma jakies doświadczenia z tym Fiend71pl, bo też chciałbym coś u niego kupić.

 

Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze, że najpierw zawsze znajdzie się jakiś szyderca, nim uzyskasz konkretną odpowiedź? ;) Aczkolwiek rzeczywiście, popracuj nad pisanym polskim... śpieszę jednak z odpowiedzią:

 

Doświadczeń własnych brak, a jedynie informacje 'z drugiej ręki' - kupować możesz śmiało, jednak czasem musisz być gotowy na wydłużony czas realizacji zamówienia. Jeśli jednak nie przeszkadza Ci oczekiwanie np. przez tydzień na paczkę (która powoli bo powoli, ale dotrze) to nie musisz się obawiać zakupów.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem wyzyskiwacz. Nie wiem skąd u niego takie ceny ale jak zobaczyłem repliki ściągnięte z taiwangun z doliczonym VATem 30zł to mi ręce opadły.

 

 

Jeśli uważasz że jest wyzyskiwaczem tylko dlatego że kupuje hurtowo w innym sklepie i sprzedaje dalej, to radzę troszkę poczytać.

Nie forum - książek.

Radziłbym też poczytać o nieuzasadnionym oczernianiu ;) Szmer.

PS

Masz błąd w podpisie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...