Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 G&G - brak reakcji na spust


Recommended Posts

Witam

 

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem m14 g&g i niedawno pojawił się problem z reakcją na spust. Podpiąłem baterie na semi działo dobrze, ale kiedy przełączyłem na tryb auto to replika zaczęła okropnie wyć i w końcu przestała w ogóle strzelać na semi jak i na auto. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystko w porządku więc w czym może być problem ?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz ;)

Link to post
Share on other sites

Jak nie rozbierzesz i nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Poprzedzający zgrzyt raczej nie jest zwiastunem awarii silnika, obstawiałbym raczej na zębatki z tłokiem. Mógł pójść metalowy ząbek w tłoku i po paru obrotach zakleszczył zębatki wpadając między tryby. Oczywiście to tylko jeden z możliwych scenariuszy tego dreszczowca ;)

Link to post
Share on other sites

Ale żeby rozkręcać GB żeby dobrać się do silnika? Hehe dobre!

5 ruchów i widac silnik jak na dłoni.

Na przykładzie: Podczas akcji M14 odmówiło mi, sinik kręcił i nic po za tym że że ocierał się o zębatkę,po prostu zapomniałem dać dystans pod śrubą, w akcji około 5 minut rozkręciłem i podłożyłem kawałek plastiku wyciętego z tego co było po reką akurat był to kołek do montażu styropianu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...