Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odgłos Przeładowania


Recommended Posts

...wyciszone tłoki...

 

Jest takie coś? Może o głowice ci chodziło? A tak z innej beczki to załóż sobie np w V2 płaską metalową głowicę przy np. M150, będzie głośno ale szkielety będziesz zmieniał bardzo szybko.

Link to post
Share on other sites

Siema.

 

Ja też już jakiś czas temu wymieniłem w P90 sprężynę na mocniejszą, ale nie dało to wiele. Nieco lepiej jest po zamontowaniu metalowego receivera od G&P - nie jest już tak plastikowo.

 

I wcale się koledze nie dziwię że chce poprawić odgłos przeładowania, kto miał P90 wie że to jedna z najgorszych rzeczy w tej replice ;) Od dźwięku oryginału (który wcale taki plasticzany nie jest) różni się znacznie. Jeśli ktoś chce to poprawić, to czemu nie?

 

P.S. Najlepszy w AEG jest jak dla mnie jest dźwięk przeładowania w M14 G&G ;)

Link to post
Share on other sites

Powiem Wam że po załadowaniu drugiej sprężyny, nie wymianie na mocniejszą jest całkiem całkiem.

 

Wsadziłem tam taką 5 cm metalową obręcz (nie pamiętam skąd ją miałem ale pasowała idealnie) i nałożyłem sprężynę o większej średnicy tak, że obręcz ją przytrzymuje. Chodzi prawie idealnie zwłaszcza jak się pociągnie zamek kawałek dalej (bo w korpusie jest wydrążony rowek, po którym porusza się zamek i po pociągnięciu go kawałek dalej rączka wyskakuje z niego i daje w miarę charakterystyczny odgłos kliknięcia).

 

Niestety minusem jest fakt, że rączki przeładowania już niedługo się zużyją dlatego szukam gdzieś takich metalowych. Póki co moje poszukiwania nic nie dały, bo tej części nigdzie nie mogę znaleźć, ale pochodzę po szczecińskich sklepach i popytam, może ktoś będzie miał.

 

Jak będę miał czas to nakręcę również filmik i pokażę Wam jak to działa i jak to mniej więcej zrobić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...