Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rain

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 1. Masz zaznaczone nieznane źródła w ustawieniach bezpieczeństwa? (Ewentualnie możesz jeszcze odznaczyć "weryfikuj aplikacje") Trochę potestowałem i póki co wywala się tylko na obrocie ekranu.
 2. Jakoś tak wyszło że skleiłem apkę w niecałe 2 dni na kolanie. http://s000.tinyuplo...219149942161863 Na razie nie można ustawiać nazwy/koloru drużyny, funkcjonalności są zupełnie bazowe. Jeśli nie ma czegoś podobnego a będzie zapotrzebowanie to może popchnę to dalej. Dajcie cynk co nie działa / co by się przydało w takiej apce. Pzdr, Rain :icon_smile:
 3. Ogłoszenie wyników: http://www.guay2.com/show_yourself/announce/index.php (Po kliknięciu w miniaturę jest cały set do obejrzenia) Wygrał zasłużony zwycięzca IMO. Smerfetka na 2 miejscu ;)
 4. Si, poziom w tym roku jest średni. Tutaj chłopaki z poznania mojego autorstwa: A tu kumpla: I jeszcze tutaj przyuważyłem "naszych" ;)
 5. Link do galerii: Ale nie zawracajcie sobie gitary przeglądaniem wybrałem dla Was najlepsze foto:
 6. Robił ktoś domieszkę olejku sylikonowego do propanu? Jaki olejek/w jakiej ilości? 0,2% da radę? Ari, miałem podobną przypadłość jak u Ciebie, jedno nabicie maga starczało na 10-15 strzałów. Raz udało mi się naładować maga jednocześnie go odpowietrzając - wtedy giwera oddała spokojnie 50 strzałów.
 7. Bo można. Rysowanie planu to jedno. Przećwiczenie, wprowadzenie poprawek to już druga sprawa i tego na forum się nie zrobi. Nuda w pracy straszna rzecz :)
 8. No poradnika nie dostaną. Ale i nie trzeba robić z czarnej taktyki czarnej magii.
 9. Sprzeczność, mości Foko. Nie chciałbym się wpierdalać w prowadzenie forum, ale w takim razie od razu usuwajcie tematy "Jak czyścić budynek X" Pytający i tak nie ma szans otrzymać konkretnej odpowiedzi (powody w cytatach powyżej) Albo zejdźmy na ziemię i zaakceptujmy fakt że jesteśmy amatorami. Niektórzy tutaj zdają się o tym zapominać :)
 10. Ok. Dyskusja niebezpiecznie przesunęła ciężar z merytorycznej na ad persona, zatem zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy w poszukiwaniu smacznych kup :) Dzięki Foka za rzeczową wymianę zdań. P.S. Ciekawi mnie, co się stanie gdy ktoś ogarnięty w końcu zapyta tutaj o szturm budynku precyzyjnie określając potrzebne warunki. Czy znajdzie się wtedy ktoś kto udzieli rzetelnej, rzeczowej odpowiedzi, czy ujawnią się geniusze taktyczni tego działu... Bo wiecie, "nie da rady" umie mówić każdy :) Pozdrawiam!
 11. Moja odpowiedź była na tyle konretna, na ile mogła być, bazując na tym co wrzucił autor. (i czego z dużym p-podobieństwem można się domyślać) Zarysowałem kierunek i przebieg ataku który uważam za mający największe szanse powodzenia w opisanych warunkach. Ty masz inne zdanie, to świetnie, ale Twoje argumenty mnie nie przekonują. (ponieważ opierasz je na nierealistycznych założeniach) Tu nie ma dłuższej obserwacji. To ma być kilka rund - atak - obrona - zmiana. Takie rzeczy też da się zrobić taktycznie i nieco lepiej niż "idźcie i strzelajcie" Pominąłem też temat gazów łzawiącyc
 12. Foka, ale wiesz że jak dostajesz kulką BB to tak naprawdę nie umierasz? To co piszesz to 100% racja przy planowaniu realnych operacji gdzie liczy się życie ludzi. Pamiętasz jeszcze że airsoft to taka gra, conie? :) Nic nie wiemy? No to proszę: Nie wiem jak w twoim słowniku, ale w moim runda to raczej krótka piłka. (Wygląda na to że doświadczenie przeciwnika jest dokładnie takie jak atakujących) Tego autor nie określił. Można zgadywać z dużym p-podobieństwem że jeśli nie mówi o zakładnikach/itemsach to chodzi o eksterminację strony przeciwnej.
 13. Tempo ataku - IMO jeśli czegoś nie wiadomo należy zakładać wersję pesymistyczną - czyli czasu jest mało. Gdybanie. Równie dobrze mogę napisać że przeciwnik zajmie się pierwszą trójką a druga w tym czasie dojedzie go w plecy i będę miał tyle racji co Ty. True. Jak to w życiu, zdarzają się plany do dupy a co gorsza często są to najlepsze plany na daną chwilę. Nad tym co wiemy (12 ludzi z replikami, układ budynku), nie biorąc założeń z kosmosu (takich jak nokto, wsparcie... etc) Gratuluję każdemu kto dotrwał do końca tego filmu :)
 14. W warunkach aesgejowych a'la dres i pompka to i jeden gracz mógłby czasem starczyć. Więc lepiej za głęboko w to nie iść ;)
×
×
 • Create New...