Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Jakis czas temu zepsula mi sie sprzynka (sig229) i niedawno postanowilem ja naprawic i w zwiazku z tym mam pewien problem. Chodzi o to, ze ukruszyla mi sie taka drobna czesc w zamku. Znalazlem odpowiedni kawalek metalu, ale niewiem czym mozna by polaczyc ABS z metalem. I jest jeszcze jeden problem. To polaczenie musi byc trwale, poniewaz na tym opiera sie sprezyna.

 

Byl bym wdzieczny za pomoc.

Link to post
Share on other sites

A wiec najlepszym wyjsciem bylo by sklejenie tego "Hester Metal'em", a nastepnie to wszystko wzmocnic. Poszukam tego kleju, a jak nieznajde to chyba zostaje mi tylko Poxipol. A tak czy inaczej postaram sie to wzmocnic, chociaz niewiem czy bedzie tam odpowiednoi duzo miejsca. Jak bym mugl to zrobil bym fotke, ale niestety niemam do tego warunkow. A tak wogule kiedys prubowalem to skleic Distalem, ale nawet nie wystrzelilem calego magazynka i klej puscil.

Link to post
Share on other sites

Hmm, a pekniete body czym łatac?

Pekniecie jest od szyny (glupi system w sigu - szyna montazowa gorna jest montowana na "odpychanie". Wklada sie bolec w jedno miejsce, druga strone wsuwa w takie cuś, i sie rozpucha je za pomoca śruby :/. No i za monco rozkrecilem...

Ostatnio pekniecie wydluzylo sie, wiec chce zapobiec dalszemu. Co polecacie? Czy moze jakies klejenie na cieplo? (no w serwisie samochodowym w ktorym zajmuja sie zderzakami :P)?

Link to post
Share on other sites

robertas3 - Hester Metal jest już spoiną i wzmacniaczem w jednym (tylko go dobrze zmieszaj) poza tym dobrze oczyść i zmatów powierzchnię którą kleisz.

 

WOjtas - tak jak powiedział Mamut - jeśli to plastik to żywica i jechane z koksem :-) powinno trzymać że hej - tylko sobie łapek nie sklej :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...