Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani dobór/przeróbka umundurowania WH,SS


Recommended Posts

domyśliłem się ze to nie wynika z jego działalności tutaj co nie zmienia faktu że reakcja tu obecnych była mocno przesadzona.

 

a wg. mnie nie jest przesadzona ... ośmieszanie naszej historii i mówienie, że Polacy mogą co najwyżej napluć Niemcom na saperki jest trochę nie na miejscu , nie uważasz ? Bądź co bądź jesteśmy jednak na polskim forum i reakcja wobec takiego zachowania nie powinna budzić żadnego zdziwienia ... A u kolegi volksgrenadiera dochodzi do tego jakaś ideologia czy niechęć do Polaków , a nie tylko pragnienie stylizowania się na niemieckiego żołnierza z tamtych czasów ... poza tym możemy założyć, że bana dostał za to co pisał w dziale dla "zielonych" więc to załatwia sprawę :wink:

 

literówki

Edited by Shadow_FALCON
Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jones, gdyby volksgrenadier napisał jakiś fakt historyczny który stawiałby w niemiłym świetle Polaków, ale była by to prawda pierwszy stanąłbym w jego obronie. Historii się nie zakłamuje i nie przeskoczy. Ale skoro napisal to co napisał i jest to najzwyklejszy, najbardziej chamski antypolonizm, to mogę się podpisać pod powyższym postem rękoma i nogami.

Link to post
Share on other sites

no właśnie... zadałem sobie trud przejrzenia postów naszego delikwenta i jakoś nie znalazłem takiego tekstu jak piszesz

ośmieszanie naszej historii i mówienie, że Polacy mogą co najwyżej napluć Niemcom na saperki

 

jedyny tekst o czyjejś narodowości którego się dopuścił to:

 

Widać nie czytasz postów bo Polacy to analfabeci wszyscy (hahaha)

 

i w tym zdaniu jest pies pogrzebany bo takie zdanie w ustach fascynata Niemieckich formacji wzbudza bardzo negatywne skojarzenia. Ale ten, co najmniej niesmaczny żart, jak znam życie w zamierzeniu nie miał mieć takiego wydźwięku. Ten faszystowski kontekst nadaliście mu wy.

 

Nie chce tu bronic za bardzo gościa bo za sam styl wypowiedzi i nadgorliwość sam bym go upomniał. Chciałbym tylko zauważyć że wzięcie tej sytuacji na spokojnie, zanalizowanie dokładnie jego wypowiedzi, ewentualne spokojne upomnienie na PW dało by więcej niż banowanie i wyzwanie go od faszystów. Ja starałbym się tak zareagować, mimo ze tez bywam w gorącej wodzie kąpany.

 

Pamiętam wiele podobnych sytuacji na tym forum i zawsze trochę mnie mierziło w jaki sposób były one rozwiązywane, stąd moje marudzenie :) Zaznaczam że doskonale rozumiem też wasze podejście, po prostu się z nim nie do końca zgadzam. Pozostawiam to waszej ocenie, myślę że nie mam już więcej do dodania w tym temacie. Korzystając z okazji życzę wam Wesołego Zająca i świętego spokoju w święta :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym się zastanowił nad upomnieniami dla wszystkich, którzy zrobili radosne OT i najechali na chłopaka (jakie to "dorosłe").

Jakoś nie zauważyłem aby ktokolwiek z "oburzonych" udzielił merytorycznej odpowiedzi. Za to pojechanie chłopaka i wyzwanie go od faszysty (a nigdzie nie przedstawił swoich poglądów "faszystowskich" poza stwierdzeniem faktu, że nasz naród to analfabeci {bo nie potrafią zrozumieć słowa pisanego} co musiało urazić dumę narodową kilku osób).

 

Jedyne co sprawiło moją wypowiedź tutaj był post Jonsa jako osoby, która w moim odczuciu mogłaby uchodzić za wzór do naśladowania (tak w temacie rekonstrukcji jak i bycia "zimną głową").

Link to post
Share on other sites

Nie czytaliście innych postów kolegi volksgrenadiera (tak nawiasem mówiąc tamten temat już został usunięty) ? więc proponuje się nie wypowiadać - ci co czytali wiedzą o co chodzi - poleciało tam duuuużo antypolskich tekstów i ręcze za to , że nikt nie najechał na niego bez powodu a ban jest zasłużony ...

 

p.s. proponuje przeczyścić temat i wypraszam sobie nazywanie mnie analfabetą (stwierdzenie faktu ? śmiechu warte ... )

Edited by Shadow_FALCON
Link to post
Share on other sites

Rety! To się jeszcze ciągnie? :poddanie:

Czemu to jeszcze nie zamknięte?

Stworzyć przyklejony wątek dla tych, co chcą się bawić w reko-koko dla potrzeb ASG na swoim podwórku. Osoby podchodzące do reneacting`u na poważnie niech tam się po prostu nie udzielają, bo ciagle będą jakieś spięcia. :wink:

 

Howgh! Ja skazał!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...