Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tani dobór/przeróbka umundurowania WH,SS


Recommended Posts

ASG to rozumiem że to poważne zajęcie dla starszych osób(powyżej 19 lat).Rozumiem że taką rozmową chcesz mi coś wmówić.

aha zrozumiałem czym jest Reko od dziwadeł !.

 

Rekonstrukcja-to rodzaj oddawania materiałów na daną dziedzinę historii i wydania jak najlepszego efektu

Stylizacja-to proste upodobnianie się do danego rozdziału historii,tym co się zdobędzie i tym co się ma i również osoba stara się dorównać rekonstruktorowi

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej wcale to ty się nie odzywaj bo za bardzo się tu udzielasz i nie wiesz o co chodzi.Ja mówię o stylizacji jak to powiedział pan Nanteris(to on mnie pokierował jak mam objaśniać własne postępowanie ku temu),

Widać nie czytasz postów bo Polacy to analfabeci wszyscy (hahaha) i chyba coś się na mnie uwziąłeś.

Link to post
Share on other sites

Widać nie czytasz postów bo Polacy to analfabeci wszyscy (hahaha)

 

Wypraszam sobie ... Ja nie jestem analfabetą, a jestem Polakiem , Twoje posty po prostu pisane są bez żadnej składni gramatycznej i szczerze mówiąc mi to wygląda bardziej jakbyś wkleił sobie tekst po marsjańsku do google translatora niż pisał po polsku ... Dla herr volksgrenadiera proponuje nie dawać już żadnych porad bo to za wysokie progi na Polaka nogi :wink: (żałosne)

Link to post
Share on other sites

Bardzo mi przykro, że muszę tak na to odpowiedzieć ale Herr Volksgrenadier - przed chwilą dałeś popis na forum "Jestem Zielony". Z kolei sam nie wiesz co piszesz ponieważ piszesz w ojczystym i pięknym języku oraz sam go opluwasz a trochę zbieżnie, co nie? Nikt się na ciebie nie uwziął ale jeżeli większość osób stwierdza, że coś z tobą nie tak to chyba lepiej się zastanowić czy coś na prawdę jest nie tak. Jeżeli chcesz wzbudzić atak śmiechu/ przykrości/ żalu i refleksji nt. "twojego UBER reko" u mnie i u innych użytkowników to wrzuć swoje zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

to jest faktycznie jakiś paradoks :D jak walniesz orta czy coś to już po kilku minutach przyjdzie mod/admin i zmiesza Cie z błotem , a tutaj koleś na polskim forum obraża Polaków ,naszą kulturę narodową , język i wszystko inne, do tego głosi dziwne poglądy i bana nie ma ...

Link to post
Share on other sites

Dobrze. Wszyscy się pośmieli, bo śmiech to zdrowie. :mrgreen:

Może by tak już zamknąć ten dziwny wątek :wink: , a na następne takie kwiatki, bo na pewno się pojawią, proponuję wogóle nie odpowiadać, żeby umarły "śmiercią naturalną".

 

Pozdrawiam. Kowal.

Link to post
Share on other sites

dostałem zgłoszenie że trzeba zamodować ten wątek, wybaczcie że dopiero teraz ale bardzo rzadko już zaglądam na WMASG.

 

Przebrnąłem przez ten wątek i uważam że wasza reakcja jest mocno nieadekwatna. Biorąc pod uwagę wiek delikwenta jego podejście do sprawy nie różni się specjalnie od większości przychodzących do naszej grupy młodych. Moim zdaniem zjebywanie go jest zbyt nerwową reakcją. Dużo więcej byście osiagneli spokojnie go uświadamiając. Istnieją na tym forum wątki dotyczące stylizacji historycznej do ASG. Chłopak dosyć szybko załapał różnicę miedzy reko a ASG co przy dobrym prowadzeniu za 2-3 lata zaowocowało by kolejnym rekonstuktorem.

Nie chce tu paru osobom przypominać jak wyglądaliśmy kiedy zaczynaliśmy nasza zabawę z historią. Wielu takich nawiedzonych ludzi udało się skutecznie wychować.

 

Bardzo niepokojące jest że chłopakowi wciśnięto wiele słów których nie powiedział, zarzucono mu propagowanie faszyzmu, opluwanie symboli i tak dalej. Bardzo wiele młodych osób ma problemy z pisownią i robienie z chłopaka faszysty z tego powodu jest co najmniej niesmaczne.

 

Absolutnie nie na miejscu jest na forum dotyczącym ASG wyszydzanie kogoś za próbę stylizowania się, zwłaszcza że i temat wątku na to wskazuje, jak i chłopaka wypowiedzi, że ma świadomość że to co robi to tylko stylizacja.

 

Nie wiem co chłopak robił w innych działach ale jego aktywność w tym dziale nie kwalifikuje go na bana, co najwyżej na małą uświadamiającą pogadankę na PW. Za to paru jego adwersarzy z chęcią bym kontrolnie zbanował żeby trochę ochłonęli i z dystansem i na chłodno przeanalizowali wypowiedzi swoje i osoby którą moim zdaniem niesłusznie oszkalowali.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...