Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie okularki?


Recommended Posts

Nie, nie, nie, nie!

 

Człowieku, Ty się kwalifikujesz do bana!

Wiesz, że było, ale napiszesz i tak...

 

TAk było, w wielu wątkach i porozrzucane po treści...

 

TAK sklepy internetowe były wałkowane a jeśli chodzi Ci o coś na miejscu, to może byś np. na regionalnym forum zapytał, jeśli już...

 

Nie łaska sobie poszukać i poczytać? Mamy za Ciebie zrobic i pod nos podać.... Jezu dobrze, że Cię nie mam na wyciągnięcie ręki :| .

 

Ja już nie mam słow, ale zdaje się, że to już drugi taki wybryk w Twoim wykonaniu. I proszę tym razem uważaj na swój język...

 

NIECH MODERATOR WYPIERDOLI TEN WĄTEK I NAPISZE COŚ TEMU GOŚCIOWI, BO TO JUZ PRZEKRACZA POWOLI LUDZKIE POJĘCIE....

 

LENIE I DEBILE- POSZLI WON Z TEGO FORUM - AMEN

KZ

Link to post
Share on other sites

Cóż za argument!

 

Przepraszam kajam się...

 

A znasz Ty Drogi "Kolego" pojęcie kultury? Wiesz li co to netetykieta i regulamin tego forum?

 

Może i nawet wiesz, ale masz to głęboko w dupie tym samym pokazując swój stosunek do społeczności tego forum.

 

Poleciłbym Ci byś to sobie przemyslał, ale watpię by to przyniosło jakieś rezultaty. Nie licz natomiast, że ktokolwiek będzie robił cokolwiek za Ciebie.

 

Jesteś na forum, a nie u siebie w domu i wypada abyś podporządkował się zasadom tego forum, o czym ja pragnę tu napomnieć. Być może w domu rodzice podstawiają Ci wszystko pod nos ..ale to nie jest Twój dom i tu obowiazują reguły nakazujace SAMODZIELNOŚĆ. Nie zaś BIERNOŚĆ, IGNORANCJE I LENISTWO.

 

I tym optymistycznym akcentem...

Link to post
Share on other sites

Ech widzę, że pojęcie "rozumienie tekstu czytanego" jest Ci obce.

 

Niestety na to ani ja, ani nikt na tym forum nic nie poradzi. Może poza małą radą - MNIEJ PISZ - WIĘCEJ CZYTAJ.

 

Co nam wszystkim wyjdziena dobre.

 

Pozdrawiam gorąco i serdecznie, życząc dalszych sukcesów w podnoszenu umiejętności rozumienia tekstu

KZ

 

Btw. Cynik - gdzie Twoja miotła ;) ...

Link to post
Share on other sites

czy tak cięzko jest nic nie napisac gdy temat sie powtarza? pusty wątek w końcu zmusi do czytania, a i kasowanie ich raz na miesiąc czy cos bedzie o wiele prostsze niż wyławianie postów wartościowych od smieci...

rada "mniej pisz" chyba powinna sie tyczyc rowniez "zaawansowanych" uzytkownikow...

 

warto sobie chyba przypomniec cytat "nie ma głupich pytań - tylko głupie odpowiedzi"...

Link to post
Share on other sites

Cynik napisał o goglach(przez chwilę chciałem napisać google :P ), żeby kupić w castoramie.....bracia tajgunowskich i militarowskich tyle tylko, że za 8 zł.......kumpel kupił...MP5A3 z 5 cm nic nie robił

JEŚLI NIE MA RÓZNICY TO PO CO PRZEPŁACAĆ

 

pozdrawaim

Link to post
Share on other sites

Ja razem z ekipa zakupilismy za 10zl dobre przezroczyste (mam tez te zolte wiec porownojac je w dzien i w nocy stwierdzamy iz przezroczyste sa bezkonkurencyjnie lepsze) ze "sztila". Sa w miare duze nieograniczaja bardzo pola widzenia. Jak kazde paruja ale rzadziej niz inne gogle ktore mialem i uzywalem. To propo okularow a propo klotni to taka proba udowodnienia kto tu jest madrzejszy ale milcze bo jak zwykle i mnie zgania ...

Link to post
Share on other sites

Instrukcja:

 

1. Znaleźć sklep z artykułami BHP.

2. Iść do tego sklepu i poprosić o gogle ochronne, wytrzymujace uderzenia odłamków o masie 0,86 grama i prędkosci 120m/s.

3. Kupić te gogle.

 

Cena: 8 zł zwykłe, 14 zł niezaparowywujące. (ceny ze Szczecina).

 

 

pozdro 8)

Link to post
Share on other sites

Troszkę poniewczasie, ale pozwolę sobie dorzucić jeszcze trzy grosze...

 

 

Po pierwsze sądzę, że wątek ten jest trzymany po to by w nim kumulowały się wszystkie "tendencje odśrodkowe", tudzież by jakieś "ktosie" za chwilę znów nie wywaliły tu czegoś podobnego (ale to zadne zabezpieczenie ;) ) i ma on tym samym ułatwić niektórym pracę - Cynik przejrzałem Cię, wisisz mi piwo.

 

Natomiast jako, że nasz umiłowany woźny raczył rzec nam tu niczym Zaratustra i nie wywalić wątku pozwoliłem sobie na mały komentarz. Jak widać popełniłem przez to straszliwą zbrodnię, ale cóż jak mawiał pewien mój i Dara znajomy "..." 8) .

 

Z reguły nie reaguję na takie wykwity. Nie mam po temu czasu ani ochoty. Jakkolwiek w wypadku tego autora (kolejny taki "wyskok" w jego wykonaniu w bardzo małym odstepie czasu) i wobec formy "wiem, że było" niestety nie mogłem powstrzymać się od komentarza. Wybaczcie lecz jestem tylko człowiekiem...

 

Nadto powtórze - jeślui chcecie udzielić odpowiedzi w takich watkach - róbcie to na priq, bowiem jeśli "Oni" się przyzwyczaja ....brrr.

 

A co do pytań, pozwlę się z Tobą nie zgodzić Dariuszu i przytoczyć (w przekładzie, bowiem po łacinie nie sądze by wiele osób zrozumiało) pewną maksymę, która jak ulał pasuje do wielu wypadków zachodzących na tym forum - brzmi zaś ona tak: "Albo nie wiem o co pytasz albo Twoje pytanie jest bardzo głupie". Czyż to nie ciekawe, że już w starożytnym Rzymie zachodziły pewne zjawiska, które dziś powtarzają się na tym forum? :)

 

Pozdrawiam offtocpicowo - Wasz Kato;

KZ

Link to post
Share on other sites

Ooo kurna Kuba, gratuluje dedukcji!

Faken widno musimy sie znowu zbombardowac niebawem. Tylko zadnych granatow! :lol:

 

Owszem, zostawiam takie kretynskie watki, coby sie vox populi nieletnie tutaj powyzywalo i moze dzieki temu bedzie spokoj.

Bo pamietam juz zajscia, jak typek montuje debilny topic, ja go wywalam, ten mi za 5 minut zaklada identyczny ale z komentarzem "zakladam drugi raz bo tamten zniknal 8O "

 

Zatem oglaszam.

 

Uzytkowniku! Znaj Litosc!

 

NIe wkurwiaj admina.

 

Admini to grupa spoleczna zyjaca pod szczegolnym napieciem nerwowym.

Gatunek pod ochrona!!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...