Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drugi obieg kulek


Recommended Posts

Witam,

 

Mam małe pytanie - czy używając kulek PJ 0,25g na chińskiej lufie stockowej cm035 mogę sobie pozwolić na użycie tych samych kulek kilkakrotnie? Oczywiście nie mam na myśli zbierania ich na strzelance ale za domem podczas przestrzeliwania repliki przed strzelnaką lub sprawdzaniu stanu bateri? Jeśli trzeba to umycie ich czy coś ;)

 

pozdrawiam serdecznie :)

 

smacznego jajka! :)

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Zrób sobie prosty kulochwyt z kartonu, wypełniony kocem. Nie będziesz musiał zbierać i teoretycznie kulki po uderzaniu w miękką powierzchnię koca powinny się nadać do ponownego użycia, ale to już na własną odpowiedzialność, P&J to na tyle tanie kulki że moim zdaniem nie warto. A co zbierzesz to w granaty jak kolega wyżej napisał, albo śmietnik. Strzelanie w byle co i zbieranie kulek z trawnika eliminuje je "z urzędu" od ponownego użycia w replice.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Ostatnio zbierałem kulki (G&G) z trawnika (cel garaż, 30m) i z tego co zauważyłem: 60% ma pęknięcia, spłaszczenia lub ubytki, 10% nie było w całości. Pozostałą część wrzucałem do stockowej lufy i wiele z nich się blokowało w środku.

Tak więc IMHO nie warto bawić się "recykling" kulek :-F

Link to post
Share on other sites

kulochwyt to był mimo wszystko stos drewna w kanciapie przy domu ;)

Dziękuję wszystkim za pomoc w temacie, za naprawę zapłaciłbym więcej niż za kulki :D

 

pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

temat do zamknięcia

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...