Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SERPA do krótkiej ze światłem


Recommended Posts

Nie są to kabury GCODE?

Nie, nie sądzę :???: Zresztą G-CODE do światła to jest chyba, ten ze ściągalnym szkieletem na dole - wiesz o co mi chodzi? :uśmiech:

 

btw co to za kamuflaż na tych zdjęciach i dlaczego poliscjant na 3 zdjęciu ma nóż na plecach

Kamuflaż stworzony dla WR, a nóż ma tam, gdzie lubi :-F

 

A widziałeś SERPĘ do "długiej"

:P

Nie chciałem dać samego 'SERPA' w temacie, i tak mi jakoś przypasowało :-P

 

Albo trzeba będzie wykonać telefony.

Też staram się aktualnie namierzyć 'realizatorów' ;)

Edited by Arafat (KSK)
Link to post
Share on other sites
dlaczego poliscjant na 3 zdjęciu ma nóż na plecach
Bo tak mu wygodniej. Przymierz się, spokojnie można go wyjąć. Ciekawsze jest to, że to jest stary dobry wz. 56 :)

 

 

Wg mnie kabura to SERPA ale bez autolocka. Autolocka nie ta się zastosować przy wersji ze światłem, więc jest tylko zamknięcie na zamku, jak w SERPie Advantage. Nie widzę nigdzie takie opcji, ale może na specjalne zamówienie zrobili. Tak samo jak dla pewnej jednostki zrobili Gladiusy tylko z trybem strobo.

Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej jest to BHI pod latarkę typu M3 tak jak napisał Foka zamknięcie tylko na zamku, podobnie działające do tego w Safarilandzie. Ciężko znaleźć ten model w katalogu BHI. W Polsce te kabury trafiły oprócz widocznego na zdjęciu WR KSP m.in. do OS ŻW w Warszawie i ZZD SG (zapomniałem jaka jest obecna nazwa).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...