Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaką snajperkę wybrać


Recommended Posts

mam pytanie, jaką snajperkę kupić taką żeby mieściła się w przedziale 600 zł, mam kilka wymagań co do snajperki:

1. musi być celna i to bardzo bo mam takie chińskie gufno i wali jak chce a kosztowało mnie to 300 zł ;/

2. nie może mieć więcej niż 500 fps, najlepiej 450 żebym mieścił sie w granicach mocy na zlotach, żebym nikogo nie skrzywdził

3. jakie są możliwości tuningu snajperki którą polecacie

 

 

 

najbardziej pasuje mi warrior L96A1 albo coś typu L96 WELL, niektórzy sądzą ze to dobre repliki inni że nie, wahałem się nad kupnem ale się wstrzymałem żeby zobaczyć opinię od was.

Link to post
Share on other sites

Tak to tylko w erze dadzą :mrgreen:

 

Nima znaczy

Czyli albo bierzesz l96 i pakujesz w niego grubszą kasę i masz snajperkę, albo kupujesz m14 aeg CYMY i wkładasz pereckę i ftk.

Na temat tymincu m14 cymy szukaj w innych działach

Link to post
Share on other sites

a może jest coś ciekawszego od tych 2 snajperek w przedziale 600 zł, znalazłem well'a L96 za 465 zł, to tanio, ma 490 fps, a z kolei na innych stronach kosztuje on 799 zł i ma 460 fps, czym one się różnią?

linki:

http://gunfire.pl/product-pol-1152191973-MB05AUPV.html - ta magiczna replika za 465 zł

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-25...y-L96-WELL.html - pierwszy lepszy link z google

Link to post
Share on other sites

mam pytanie, jaką snajperkę kupić taką żeby mieściła się w przedziale 600 zł, mam kilka wymagań co do snajperki:

1. musi być celna i to bardzo bo mam takie chińskie gufno i wali jak chce a kosztowało mnie to 300 zł ;/

 

Jak ma być celna i to bardzo, to będzie DROGA I TO BARDZO.

 

2. nie może mieć więcej niż 500 fps, najlepiej 450 żebym mieścił sie w granicach mocy na zlotach, żebym nikogo nie skrzywdził

 

To może od razu snajperka 380 fps ?! 450fps to ma byle kałach cymy po lekkim tuningu a do tego opcję ognia ciągłego. Zastanów się zanim podobne bzdury napiszesz.

 

Jakąkolwiek byś nie kupił 'snajperkę do 600 zł', to jej snajperskie osiągi będą gówniane. Moderator dopiero co zamknął podobny kretyński temat 'jaka snajperka do 1000 zł'. Skoro nie da się za 1000 dobrej snajperki to myślisz, że za 600 się da ?

 

Nie da się złożyć snajperki za 600 zł. Tylko coś, co będzie wyglądało jak snajperka.

Proszę moderatora o wywalenie tego tematu w kosmos.

Edited by szczery
Link to post
Share on other sites

wiem ze za 600 nie kupie bóg wie czego. Chce kupic najlepsze co sie da za max 600 zł, no przesadzilem z ta moca. Dobrze by bylo zeby miala ok 500 fps. Nie rozumiem czemu odrazu chcesz zamykac temat. Poprostu prosze was o rade.

 

 

 

No wiec co jest z ta snajperka nie tak ze jest tańsza o 300 zł a ma o 40 fps wiecej?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...